Krmiva Kratonohy

Diskuze ohledně boilies a pelet. Témata ohledně složení, druhů, příchutích apod.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně boilies a pelet určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Bauwič
Člen
Člen

Krmiva Kratonohy

Příspěvek od Bauwič » 16 srp 2016, 09:44

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s peletama z Kratonoh? Potřebuji levné pelety na zakrmování. Děkuji za odpovědi a ať se daří.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Krmiva Kratonohy

Příspěvek od Fit » 16 srp 2016, 10:13

Ahoj, a které pelety přesně myslíš? Já jsem od nich viděl myslím ty klasické krmné řepkové a jsou na krmení v pohodě. Rychle se rozpadají, je to vhodné hlavně na rychlé krátkodobé chytání. Hodí se na krmení i při lovu na feeder.

Jak jsou na tom jejich jiné pelety, to nevím, ale mají dobře zpracované popisky na jejich webu.

Bauwič
Člen
Člen

Příspěvek od Bauwič » 16 srp 2016, 12:32

Ahoj, já bych šel do těch kukuřičných abych nalákal amury na zapadlém rybníčku.Prokrmoval bych si jeden flek...

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 16 srp 2016, 17:39

Jo, tak tam to bude hodně podobné, ty se taky budou velmi rychle rozpadat. Na přilákání amurů to asi nebude špatná volba ;) . Osobně bych krmil hlavně kukuřicí a těsně před lovem bych je ještě trochu rozdráždil těma peletama a během chytání přikrmoval ;) . Tak ať se zadaří!

jarda26

Příspěvek od jarda26 » 16 srp 2016, 18:24

Zrovna vcera sem obenaval repkove a kukuricne a olihen uz drive sm obenaval a byl sem spokojeny teda az na tu dopravu 160kc :x

Bauwič
Člen
Člen

Příspěvek od Bauwič » 16 srp 2016, 20:34

Přesně takhle to mám naplánováno.Moc děkuji za rady.Zkusím je..Ještě by mě zajímalo, jak dlouho se na ně čeká, než to dojde??

Odpovědět