Krmítková-vnadící směsi

Vše ohledně a přípravy a používání partiklů, které se používají pro lov kaprů. Jedná se například o kukuřici, hrách, tygří ořechy a různé semínka.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně partiklů určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
argo
Člen
Člen

Krmítková-vnadící směsi

Příspěvek od argo » 01 úno 2011, 14:29

Zdravím.
Měl bych jednu otázku ohledně krmítkových směsí na které jsem náhodou narazil na internetu.
Nemáte někdo zkušenosti s touhle firmou-či některou danou směsí?
Dá se u vody použít? Nerad bych ryby odradil. :lol:

http://www.krmivahulin.cz/?page_id=58

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Krmítková-vnadící směsi

Příspěvek od Fit » 01 úno 2011, 14:49

Ahoj,
to vypadá určitě zajímavě. Já přímo z touto firmou zkušenosti nemám, ale třeba podobné granule používám v podstatě výhradně a dělám si z toho i krmítkovou směs, se kterou jsem velmi spokojen, viz. můj článek: Vynikající krmítková směs na kapry.

Já bych se toho určitě nebál, toho co odkazuješ. Mnohdy je to účinější než předražené kupované směsi ;) . Navíc to jsou směsi určené přímo pro ryby, takže je podle mě neodradíš. Spíš je potřeba si to vyzkoušet, aby to dobře pojilo a zjistit si, jak se to potom rozpadává z krmítka. Odzkoušet si to a případně si do toho ještě přidávat něco vlastního dle potřeby...

Kaprnak
Aktivní člen
Aktivní člen

Re: Krmítková-vnadící směsi

Příspěvek od Kaprnak » 01 úno 2011, 18:33

JJ souhlasím s Fitem:)

Odpovědět