Super sladké maskovací mléko 250ml

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
kojaot

Super sladké maskovací mléko 250ml

Příspěvek od kojaot » 27 led 2014, 11:07

Tak toto vypadá opravdu zajímavě.

BOMBA TRHU 2014

Ocean Fresh uvedli tento preparát na trh v Anglii v loňském roce. Okamžitě si získal neuvěřitelnou oblibu sportovních rybářů. Cliff Davis ( výrobní ředitel OF) o maskovacím mléku řekl: "Kouzlo tohoto výrobku je jednoduše v tom, že ryba dychtivě hledá ve sladkém kalovém mraku, kde ji čeká nástraha s Vaším háčkem." Při našich testech na českých vodách jsme tento výrobek dotáhli k absolutní dokonalosti. Vmíchali jsme maskovací mléko do otrub a přidali vodu v poměru 1:1. Sice ztratíte možnost aplikace v PVA sáčku, ale zato máte možnost vytvořit v celém sloupci Vašeho krmného místa dokonalý kalový mrak, který přitáhne rybu jako magnet.

... jsme hrdí na to, že tento výrobek pomohl na 15. Mistrovství světa hendicapovaných rybářů v lovu ryb udicí, které se konalo 10. a 11. srpna 2013 v Bosně a Hercegovině, kde Česká reprezentace pod vedením trenéra Richarda Konopáska vybojovala všechny cenné kovy.

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět