příchutě

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
hopik
Člen
Člen

příchutě

Příspěvek od hopik » 09 črc 2009, 21:26

Ahoj můžete mi posím udělat jasno v příchutích?
Co to vlastně je scopex? složení, přirovnání k něčemu.
ještě jsem zahlídnul nějakou krmítkovku s příchutí GLM a taky nevím co si pod tím představit díky.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: příchutě

Příspěvek od Fit » 10 črc 2009, 00:46

Ahoj,
tohle málokdo ví, alespoň si myslím.

Co se týká toho GLM, tak tady zhruba vysvětlení, to bych věděl:

Popis produktu:
Vyrábí se ze Zelených mušlí z Nového Zélandu. Tradiční atraktor, podporující trávení kaprů. Silná vůně i chuť.
Dávkování 1-10%

Co se týká toho Scopexu, tak nedovedu odpovědět. Tuším, že jsem to jednou někde četl, ale bohužel jsem to zapoměl. Samotného mě to také zajímá, na netu jsem odpověď nenašel :roll: .

dedek

Příspěvek od dedek » 10 črc 2009, 15:22

aroma scopex = mléčno-karamelová vůně, vyrábí fa.Aroma Praha . Omlouvám se, ale domnívám se, že u GML byl opomenut betain.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 17 črc 2009, 16:33

Scopex je v podstatě vůně kterou vydává ovoce v době kdy je maximálně zralé a vlastně těsně před zkažením. Neklamnou známkou přítomnosti scopexu je nálet hmyzu, který je schopen vnímat tuto vůni i na několik kilometrů.

Odpovědět