Lančmít jako nástraha na kapry

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Homer
Aktivní člen
Aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Lančmít jako nástraha na kapry

Příspěvek od Homer » 17 dub 2010, 01:42

Máte zkušenosti s luncheonem jako kapří nástrahou? V GB a Irsku na to chytaj docela často, vloni jsem tam byl. Místní borci na to chytali možná ještě častěji než na koule.

Já jsem ho už mockrát zkoušel, ale kapra nad 60 jsem na to u nás ještě nedostal.
Sportovní rybolov - naše ryby a jejich lov, Rybářský katalog - odkazy pro rybáře

Komerční sdělení

Reklama

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Lančmít jako nástraha na kapry

Příspěvek od MartinLK » 17 dub 2010, 08:47

Nikdy som na to nehytal,ani ma situácia nedonútila to vyskušať,ale stretol som sa už zo zpár vecami ,že ludia chytali na to skoro na začiatku sezóny n apriehrade a ,ked na nič nešla ryba,tak na to celkom pochytali nič extra veľke ale boli to ryby okolo 65-75cm,čo bolo slušne,osobne som na to ešte nechytal ;)

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 17 dub 2010, 09:38

Zatím jsem o tom akorát četl v článcích z Anglie. Ještě jsem to taky nezkoušel. Ale nemuselo by to být špatný, dát to na vlas. Asi to v průběhu roku na řece otestuju ;) .

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 17 dub 2010, 09:44

Potom daj vedeť leob ja som na to tiež nechytal, možno ma situácia alebo expremitovanie prinúti :lol:

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 17 dub 2010, 11:11

Fit píše:Zatím jsem o tom akorát četl v článcích z Anglie. Ještě jsem to taky nezkoušel. Ale nemuselo by to být špatný, dát to na vlas. Asi to v průběhu roku na řece otestuju ;) .
Ja som na tom podobne,ale asi to nevyskúšam kedže na testovanie toho bude asi tento rok dosť :( ;) ;)
Obrázek

Odpovědět