Používate pivovarské kvasnice???

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Používate pivovarské kvasnice???

Příspěvek od MartinLK » 18 dub 2010, 09:26

Nikdy som to nepoužíval a,le myslím že to je dobrá vec a aj ich cena je nízka, máte s tým skusenosti používate to pocelý rok alebo ako??? ;)

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Používate pivovarské kvasnice???

Příspěvek od Fit » 18 dub 2010, 09:37

Jo, já to loni zkoušel. Dával jsem to do krmítkové směsi a ryby na to braly. Ale jestli to mělo nějaký zásadní vliv, to asi posoudit nemůžu. Boilie si doma už teď nevyrábím, ale slyšel jsem o tom, že je to dobrá věc a drahé to opravdu není. Má to takový zajímavý smrad :?

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 18 dub 2010, 10:36

Asi si niečo také zaobstarám na tento rok :P asi sa to hodi skor do boiliesov na dlhodobé výpravy či ??? :?: :P

basnak
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od basnak » 20 dub 2010, 19:52

Určitě lze používat celý rok. Nejen že napomáhají k trávení, ale obsahují aminokyseliny, kyseliny, minerály a vitamíny atd. Mám jich letos objednané. tak doufám že už mi to dojde. :)

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 20 dub 2010, 20:17

basnak píše:Určitě lze používat celý rok. Nejen že napomáhají k trávení, ale obsahují aminokyseliny, kyseliny, minerály a vitamíny atd. Mám jich letos objednané. tak doufám že už mi to dojde. :)
V jakom to dávaš pomere,ina ked ideš niekam na krátko alebo na dlhšiu výpravu ,ale aj podla ročneho obdobia alebo stále rovnako ,ak hej tak kolko g na kg alebo v akom pomere ,diky :)

basnak
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od basnak » 21 dub 2010, 14:42

No tak mám smůlu a kvasnice mi nedošly :cry:
Snažím se vždy sestavit atraktivní směs abych nemusel krmit kvanta boilie, ale stačila mi jen třeba hrstka k montáži a u kapra vyvolal značný potravní signál. Na přidávání kvasnic do směsí bych neviděl žádnou vědu. Pokud bych dělal krmné kampaně určitě bych se řídil horní hranicí 5% (50g) na 1kg. Jenže krmné kampaně nedělám a přidávám i složky, které obsahují vlákninu (která taky napomáhá k trávení), tak polovina mi vyhovuje což je 25g/1kg.

Supina-P
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od Supina-P » 21 dub 2010, 16:43

Já je dávam jak do směsí s ptačím zobem(až 5%) i do s měsí s rybí moučkou(2,5%).Je to skvělá surovina se skvělým složením výživných látek. ;)
Kapr je kámoš a kámoši se nežerou

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 21 dub 2010, 16:53

Ok díky moc,asi to tento rok vyskušam :D

Pavel10
Člen
Člen

Příspěvek od Pavel10 » 03 říj 2011, 18:30

Pivovarské kvasnice vyzkouším asi také, bude to velmi typické aroma, které kapra může nalákat, myslím, že ten poměr je vyvážený.
Pelech pro psy je vhodný pro psa, který u vody chytá s vámi. A pokud malí psi trucují, tak je tam tašky pro psy odnesou spolehlivě.

Odpovědět