Lov kaprů na umělé nástrahy

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Lov kaprů na umělé nástrahy

Příspěvek od Fit » 03 čer 2010, 21:24

Co si o tom myslíte vy a jaký na to máte názor? Koukněte třeba na toto video: http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=17290

Já jsem to ještě nikdy nezkoušel a asi bych tomu ani moc nevěřil, preferuji co nejvíce přírodní nástrahy. Ale jak je vidět, tak to asi může dobře fungovat ;) .

Komerční sdělení

Reklama

CT Sazan
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Re: Lov kaprů na umělé nástrahy

Příspěvek od CT Sazan » 03 čer 2010, 22:31

Já teda nevim, asi to funguje ( podle videa) ale muj ázor je takový: Ten kapr si taky zaslouží pořádný žrádlo a ne žáný gumový sra.. Plovoucí peleta sice vypadá zajímavě ale proč takovej hnus, když o vyřeší pop up. Ta jedna nástrahauž náás přece v ceně vůbec nevytrhne. Proti klukům vůbec nic nemam ale tohle se mi nelíbí....

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 03 čer 2010, 22:35

No já s tebou taky souhlasím. Kluky uznávám, jsou to dobří kapraři a věnují se tomu hodně. Mám s nimi i dobré vztahy přes internet. Je zde na webu i několik článků od nich. Taky prostě nevidím důvod, proč do vody házet další umělinu. Chápu, že je to asi dost pohodlné, protože tam ta nástraha zůstane a nemusí se to měnit. Ale zase ta chvilka mě nezabije. Zastávám názor, že čím krmím, na to chytám. Asi bych měl trochu nepříjemný pocit, kdybych tam měl jenom navoněný plast :) .

CT Sazan
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od CT Sazan » 03 čer 2010, 22:38

Ono to tam sice taky vydrží ale ta vůně tam věčně neni, prostě se mi toto ani trošku nelíbí, stejně času zabere, když tam dáváš normální peletu, jako když napichuješ tohle - vyjde to asi fakt nastejno a na plast bych asi fakt nechytal, ale to je asi věc názoru. Jo jinak, video bylo moc pěkně udělaný!!

dedekk

Příspěvek od dedekk » 04 čer 2010, 15:17

Už to tu jednou bylo, před 5-6 roky, výrobce fa. Berkley. Ještě nějaké zbytky možná budu mít zasunuté někde v koutě. Občas jsem to nahodil, něco i vytáhnul, ale vnitřně jsem k těmto nástrahám nikdy nepojal takovou důvěru, jako k orginálům.

simor
Člen
Člen

Příspěvek od simor » 05 čer 2010, 13:28

při takovém zarybnění berou kapři i na špunty do ucha :D,chtěl bych tu umělotinu vidět u nás na přehradě ...
Zase akce,jak tento kšeft prosadit

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 05 čer 2010, 14:34

No jasne naprosto suhlasím ,preferujem prirodne nástrahy ale ako reklamný tah to neni zle na male prechytane vody ,ale chcel by som vidieť čo by robil na velkých vodách ,ale video je velmi pekne!!! to sa musí uznať ;)

Odpovědět