Method mix na závěsné olovo

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Česny
Člen
Člen

Method mix na závěsné olovo

Příspěvek od Česny » 24 led 2011, 19:55

Ahoj, máte někdo zkušenost s chytáním s method mixem kterým obalíte závěsné olovo?Díky

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Method mix na závěsné olovo

Příspěvek od Fit » 24 led 2011, 21:32

Já tak někdy chytám, když si chci zachytat a jdu k vodě jen na pár hodin. Třeba když jdu na řeku. Nepoužívám ale žádný konkrétní kupovaný method mix, ale pouze toto z krmných granulí: Vynikající krmítková směs na kapry. Mně to stačí a funguje mi to, většinou chytám poblíž břehu, takže si to i prohodím rukou. Ale samozřejmě to láká hodně malé ryby, takže je to spíš o zachytání ;) .

Kaprnak
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od Kaprnak » 27 led 2011, 20:27

Jak píše Fit tak taky tuto metodu dost často používám ale trošku odlišně vytvářím si z pelet takovou pastu. Pelety zaliju vařící vodou ale jen tak půl centimetru nad pelty a utěsním druhým kyblíkem vznikne lákavá pasta která je pro ryby hodně atraktivní. Můžeš přidat i nějaký olej nebo booster pro ještě větší atraktivitu fantazii se meze nekladou:)
Jinak nejlepší skušenosti mám s method mixem koření od jetfish má svoji specifickou vůni a výborné vlastnosti.

Kaprnak
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od Kaprnak » 27 led 2011, 20:32

Ještě k tomu nech to takhle zavřené přes noc když to pak otevřeš tak to nepromíchávej stačí z toho jen uhníst kouli a pak to můžeš používat i jako obalovací těsto nebo to taky s úspěchem používám přes dámskou punčochu jako vysoce atraktivní boilies:)

Odpovědět