Tygří Ořech

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
dasty carp
Vážený člen
Vážený člen

Tygří Ořech

Příspěvek od dasty carp » 20 bře 2009, 10:17

Používáte tygřáky??Já je používám jen zlehka,třeba tím zajistím kouly,nebo ho zvednu nade dno je to dobrá návnada... ;) Nebo pište,jak ho připravujete,jestli něčím zaléváte...
Osobně ho připravuji,že ho namočím tak na dva dny,pak ho asi pul hodky povařím,stáhnu a zasypu cukrem a nechám fermentovat,čím déle tím lépe..Mužete pak zalít čím vás napadne,Melasa,všelijaké šampony.Dobré je si jich pár na chytání dát do krabky a zalít Colou,,, ;) ;) ;) ;)

Komerční sdělení

Reklama

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Re: Tygří Ořech

Příspěvek od Black pepe » 20 bře 2009, 10:41

Uplne som na tygráče skoro zanevrel :!: Ale minulú sezonu som ich používal len zriedka a tiež buď nadlahčené alebo iba tak na dno pár orechov pod hák...Osvedčili sa mi na rieke pri niekolko hodinových lovoch kde som si chcel len dobre zachytatˇaj menšie ryby.Fermentované som neskúšal.. :?
Obrázek

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 23 pro 2010, 16:53

Tak som sa túto sezonu konečne odhodlal a začal bežne používat tygráče pri mojich výpravách,,hned som banoval že som do nich nešiel skôr,perfektne doplňajú krmnu dávku pri montáži alebo pri dokrmovaní popri boilies.Ako píše DASTY iba zlahka :!: ,,mne sa osvedčila metoda krmit na plochu okolo montáže,,pripravoval som ich ako už napísal Dasty je to asvedčený a najviac používaný spôsob prípravy :)
Obrázek

basnak
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od basnak » 26 pro 2010, 23:21

Ještě jsem neměl možnost vyzkoušet tenhle bob, nebo spíš mne doposavaď nějak extrémě nezaujal kvůli své velikosti a tím i menší selekci. Ale do budoucí sezóny už jsem si nechal dovést kilečko tygřáků, tak uvidím co tahle nástraha dokáže udělat s chuťovými buňkami kapříků.

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 27 pro 2010, 11:05

Taky jsem to ještě nikdy nevyzkoušel, přestože se o této nástraze hodně mluví, ale tak proč to nezkusit. Dobrý tip ;)

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 27 pro 2010, 11:19

Ja som min rok kupoval z kámošom tygráč z Ravenu Brno 20kg za 950kč,,celkom fajn cena ;)
Obrázek

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 27 pro 2010, 11:34

Black pepe píše:Ja som min rok kupoval z kámošom tygráč z Ravenu Brno 20kg za 950kč,,celkom fajn cena ;)
To je na tygří ořechy určitě dobrá cena. Já jsem si oblíbil větší množství kukuřice a k tomu krmím větším boiliesem. Jestli ty tygřáky vyzkouším, tak spíš jen třeba na krátkodobý lov někdy. No uvidím ještě ;) .

Odpovědět