Králičí granule

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
tomas2
Člen
Člen

Králičí granule

Příspěvek od tomas2 » 15 dub 2009, 20:21

Zdravim nemáte někdo zkušenost s přidáváním granulonané vojtěšky do vnadící směsy ? :mrgreen: :mrgreen:

Komerční sdělení

Reklama

Lukin

Re: Králičí granule

Příspěvek od Lukin » 29 čer 2009, 10:32

Do smnesi ji nepřidavam..! rovnou jemi krmím..Ale neni to na velky kapri...spiš do toho najedou karasy,mali kapřici. Ješte se mi netalo že bych v krmnem miste kde sem krmil timito granulemi chytl kapra nad 50cm!

Homer
Aktivní člen
Aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Re: Králičí granule

Příspěvek od Homer » 19 bře 2010, 19:52

Vojtěškové granule jsem nikdy nezkoušel, ale dost se mi osvědšily granule pro brojlery nebo krůty.

Taky jsou dost dobrý granule pro kočky s rybí příchutí, ale už nevím jak se jmenovaly. Před lety to prodávali v Baumaxu za 40 kč/kg. Mělo to tvar kočičí hlavy, ukrutně to smrdělo po rybině. Z jara na kapry, líny a hlavně velké karasy naprosto neodolatelná záležitost, ale už jsem to dlouho v obchodě neviděl.
Sportovní rybolov - naše ryby a jejich lov, Rybářský katalog - odkazy pro rybáře

Odpovědět