Naviják Shimano DL 10000 RB vs. OKUMA Longbow 90

Všechna témata, která se týkají prutů a navijáků určených pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně prutů a navijáků určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Krauzo

Naviják Shimano DL 10000 RB vs. OKUMA Longbow 90

Příspěvek od Krauzo » 14 led 2018, 16:31

Zdravim, potreboval by som poradiť s kúpou kaprarskeho navijaka. Celkom ms zaujali tieto 2 navijaky kvoli dobremu pomeru cena/kvalita. Potrebujem navyjak väčšinu na vyvážky. Mate s nimi skúsenosti ?Ktorý z nich by ste mi odporucili?

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Naviják Shimano DL 10000 RB vs. OKUMA Longbow 90

Příspěvek od Fit » 14 led 2018, 19:11

Ahoj, ty navijáky jsou si docela podobné. Pokud to chceš spíš na tu vyvážku, tak osobně bych si z těchto dvou vybral spíš tu Okumu. Longbow jsou léty prověřené navijáky (starší verze viz. foto).

Obrázek

Ty Baitrunner DL 10000 RB jsou podle mě vhodné spíš na lehčí kaprařinu. U Shimana bych na vyvážku spíš volil nějakou Ultegru a nebo BIG BAITRUNNER LC, ale to už jsme na jiné ceně. Možná bych i zauvažoval o nákupu někde v bazaru. Ale to je na Tobě... ;)

M1r

Příspěvek od M1r » 16 led 2018, 11:04

Zdar.
Tu Okumu mám, ale LB 60 ... Takže jen na odhoz a vyvážku do 250m ... A musím říct, že jsou to nesmrtelné navi! Mám je 5 let a bez jediné závady ... Kamarád už je má dokonce 12 let v TOP stavu ... Ale když jsi Slovák, tak zkus se někde v obchodě podívat na Delphin Tróya 10000 ... Ty mám zatím sezónu a jsem s nimi velmi zpokojen a jejich cena je opravdu velmi nízká ... Dáš na ně okolo 800m silonu 0,28 ... Ale na ty se člověk musí asi podívat ať ví sám, ale ta Okuma je bez pochyby opravdu Topka.

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 16 led 2018, 12:04

Táta má taky původní OKUMA Longbow 60 a drží už asi 8 let, jsou to spolehlivé navijáky v této cenové relaci.

Ohledně Delphinu, doporučuji podívat se taky na nový model Delphin Tekna (je o něco lepší než Troya a cena taky fajn) viz. odkaz: https://www.chytapust.cz/Navijaky-s-vol ... kWay-10000

Obrázek

Odpovědět