Stránka 1 z 1

Delphin Tekna

Napsal: 02 pro 2018, 19:39
od safa
Ahoj ve spolek
Má tady někdo zkušenosti s navijákem Delphin Tekna. Zajímalo by mě jak se naviják chová při zdolávání. Především jestli se nějak ohýbá noha navijáku když je z tvrzeného plastu. Dík za odpověď.

Re: Delphin Tekna

Napsal: 02 pro 2018, 19:49
od Fit
Ahoj, tento naviják nepoužívám, ale znám ho. Nějakého výrazného kroucení se bát nemusíš, je to stejné jako u ostatních navijáků v této cenové relaci, kdy se používá stejný materiál.

Re: Delphin Tekna

Napsal: 03 pro 2018, 08:27
od safa
Prosím tě a jak vidíš Mantru vím že je to naviják s přední brzdou a Tekna je baitruner ale rozhoduji se mezi nima dík

Re: Delphin Tekna

Napsal: 03 pro 2018, 09:46
od Fit
Ahoj, za sebe nejsem příznivce navijáků s volnoběžkou, takže bych Ti doporučil určitě spíš naviják jen s přední brzdou.

Co se týče Mantry, tak ta má patku navijáku kovovou. Je to robustní a docela dost těžký naviják (váha v podstatě jako staré Shimano Big Baitrunner LC). Mantra se hodí na hrubší zacházení, stahování těžkých olov atd. Nevýhodou je ta vyšší váha.

Pokud zůstaneme u Delphinu, tak můžeš ještě zvážit model Odysea. Oproti Mantre je lehčí (jako ta Tekna) a má fajn brzdu (doporučuji dokoupit ještě karbonové podložky do brzdy). Odysea se mi líbí víc než Tekna, Odysey jsem pořídil bráchovi před 2 lety a je spokojen. Mají i celkem dobrý návin a pěkně to z nich lítá. Poměr cena/kvalita určitě ok.

Takže záleží, co potřebuješ víc a kde chytáš. 😉

Re: Delphin Tekna

Napsal: 03 pro 2018, 13:35
od Banhof
Hoj... Ja osobne take doporucim odyseu.... Mam je druhym rokem i s nc s nizsim navinem, solidni navijak za par kacek ktery splni svoji praci.... Muzes taky kouknout na shimano beastmaster 7000xta 😉 nebo spro 460lc....tyto 3 typy vlastnim

Re: Delphin Tekna

Napsal: 03 pro 2018, 16:43
od safa
No já mam vše od delphinu takže zůstanu u této značky. Tak že moc dík za pomoc a za Vaše názory.😁