killerstalker

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
KILLERSTALKER
Aktivní člen
Aktivní člen

killerstalker

Příspěvek od KILLERSTALKER » 21 bře 2015, 23:34

Zdravím, jmenuju se Pavel, je mi 18 let, kapry chytám od svých 4 let, bydlim u Kamenice nad jihlavou. Vždy jsem sel cestou chyt a pust, protože ryby vůbec nejim :) . rybolov miluji cely svůj dosavadní život.
Netihnu k žádné konkrétní značce prutu, krmeni, atd. před koupi si pečlivě pročtu hodnoceni, rady od zkusenych lidi a podle toho se rozhodnu. Nástrahy a vnadeni si dělám pokud možno sam, mám pak z úlovků vetší radost.
Pokud by si chtěl někdo se mnou popovídat, mám Skype: killer.stalker1
Chtěl bych zalozit kaprarsky team, takže pokud ma někdo zájem a je nejlépe z Jihlavy a blízkého okolí, ale klidné i další, může mně napsat.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: killerstalker

Příspěvek od Fit » 22 bře 2015, 14:48

Tak Tě tady pěkně vítám! ;-)

Odpovědět