Úvod Recenze a testy Recenze: Batoh Mivardi Expedition

Recenze: Batoh Mivardi Expedition

2 594
4

Pořádný batoh je výborným pomocníkem téměř každého rybáře, ať už chodíte k vodě jen na krátké vycházky či zde trávíte dlouhé výpravy. Mnou testovaný batoh Expedition od značky Mivardi patří mezi ty větší (objem 110 l) a pyšní se mnoha vychytávkami, které přispívají k pohodlnému a bezproblémovému používání. Vím o tom své, neboť batoh používám už více než dva roky a přestože ho nešetřím, vypadá pořád téměř jako nový. Na následujících řádcích vám ho tedy přestavím a připojím i nějaké fotografie od vody.

Batoh Mivardi Expedition
Batoh Mivardi Expedition

Batoh je na trhu už od roku 2013, takže se nejedná o žádnou horkou novinku a vyrábí se už několik let. Rozměry jsou 47 x 75 x 30 cm, objem 110 l. Prázdný batoh váží cca. 3,5 kg a působí pevně a bytelně.

zadní strana batohu
Anatomicky tvarované popruhy i bederní pás spolu s odvětranou zádovou částí přispívají k pohodlnému nošení plně naloženého batohu
Polstrování je kvalitní a silné
Polstrování je kvalitní a silné
Detail masivního ramenního popruhu
Detail masivního ramenního popruhu
Hlavní komora je opatřena tvrzeným dnem
Hlavní komora je opatřena tvrzeným dnem
Hlavní komora je přístupná klasicky pod vrchním víkem nebo při použití zipu ve střední a spodní části.
Hlavní komora je přístupná klasicky pod vrchním víkem nebo při použití zipu ve střední a spodní části
Detail horní kapsy
Detail horní kapsy
K batohu je dodáván také praktický přehoz, který oceníte při prudkém nebo dlouhotrvajícím dešti
K batohu je dodáván také praktický přehoz, který oceníte při prudkém nebo dlouhotrvajícím dešti
Přehoz do deště vzadu jednoduše stáhnete pomocí šňůrky a batoh je chráněn
Přehoz do deště vzadu jednoduše stáhnete pomocí šňůrky a batoh je chráněn
Polstrované madlo na přední straně batohu - hodí se tehdy, když potřebujete batoh jen poponést nebo třeba vyndat z auta při přepravě
Polstrované madlo na přední straně – hodí se tehdy, když potřebujete batoh jen poponést nebo třeba vyndat z auta při přepravě
Zátěžové zipy na všech kapsách jsou osazeny designovými táhly MIVARDI
Zátěžové zipy na všech kapsách jsou osazeny designovými táhly MIVARDI
Decentní logo umístěné na horní přední kapse
Decentní logo umístěné na horní přední kapse
Batoh Expedition se nosí opravdu pohodlně a pojme mnoho věcí
Batoh Expedition se nosí opravdu pohodlně a pojme mnoho věcí
Popruh přes břicho
Popruh přes břicho
Detail z boku
Detail z boku
Batoh používám už více než 2 roky a jsem s ním maximálně spokojen
Batoh Expedition používám už více než 2 roky a jsem s ním maximálně spokojen

Věřím, že jste si z přiložených fotografií batohu udělali vlastní dostatečný úsudek. Při objemu 110 l do něj můžete bez problémů naložit věci o hmotnosti 20 – 30 kg, aniž by to batohu nebo vám nějak ublížilo. Pokud uvažujete o koupi velkého a kvalitního batohu za rozumnou cenu, prohlédněte si tento model někde v rybářské prodejně. Osobně se domnívám, že v této cenové relaci nenajdete mnoho podobně zpracovaných batohů.

Klady a zápory

+ Celkové kvalitní zpracování – Pro někoho možná až zbytečně velký
+ Silné polstrování, anatomicky tvarované popruhy, bederní pás  
+ Odvětraná zádová část  
+ Přehoz do deště  
+ Moderní design s digitálním maskovacím vzorem
+ Tvrzené dno a velký objem (110 l)
+ Dobrý poměr kvality a ceny

Autor recenze: Filip Číhal

mivardi-logoBatoh Expedition můžete zakoupit na stránkách Mivardiwww.mivardi.cz.

Komerční sdělení

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Batoh mam take vice nez 2 roky a musim ho jen chvalit. Mnohdy ho nosim narvanej az k prasknuti a presto na zadech skvele sedi a i přes tezkou naloz je prijemny. Rozhodne lepsi nez tasky přes rameno. Mnoho kapes, pláštěnka. Proste za mne 1++

  2. Dobry den. Chci se zeptat, jestli budete testovat Pouzdro na kaprové pruty Executive 215(Mivardi) DĚKUJI. Andrle

  3. Jakub: Ahoj, to záleží na firmě, zda nám to zašlou k recenzi. V nejbližší době asi ne. Každopádně toto pouzdro na pruty už jsem viděl a vypadá dobře, osobně se mi celkem líbí a je pěkně zpracované.

  4. Tento batoh Jsem dostal darem. Je velký a pobere spoustu věcí. 🙂
    Ale osobně bych si ho po zkušenostech nekoupil. Některé prvky jsou opravdu šity horkou jehlou, na to, že batoh se jeví jako heavy-duty.

    Velmi nedoporučuji, batoh jakkoliv tahat – natož vyndavat za polstrované madlo z auta jak uvádí tato recenze. Popruh madla je našit v batohu asi na 1mm a hned se vytrhne. V mém případě nevydrřelo madlo ani postaveni batohu v kufru auta. Další věc je zátah na vrchu batohu, opět našitou jen v kousku….pára se a párá a párá…Reklamace to byl boj o holí život na xxx týdnu – to bylo ale nejspíše způsobeno špatnou volbou místa nákupu.

    Ať máte větší štestí na vybraný kus než já. 😉

    Petrův zdar

Chcete-li, můžete přidat komentář: