Megakukurica

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Megakukurica

Příspěvek od MartinLK » 17 dub 2010, 09:41

Toto je fakt super,používal som to na tečucich vodách ,ba dokonca som na to pochytal aj vačšie ryby ako na boilies,vrelo odporučam velmi dobrá vec!!!! :!: :mrgreen:
Přílohy
3617.jpg
Megakukurica
3617.jpg (20.34 KiB) Zobrazeno 5889 x

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Megakukurica

Příspěvek od Fit » 17 dub 2010, 09:55

Fakt? Já jí znám, ale nikdy jsem si to nekoupil. Výborné úspěchy mám ale taky s tou normální, i když spíše menší kapři, ale bere to dobře:

Obrázek

Ok, tak tu velkou určitě taky pořídím, díky za tip ;) .

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 17 dub 2010, 10:11

hej je tu super vec,aspon mne sa to dosť osvedčilo a na jednom kanáli som na t pochytal najvačišie kapre nepresahovalo to 10kg ale na boilies som nechytil ani také ,ale myslím že to je super vec n akrátkodobý lov!!! ;) ;)

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 17 dub 2010, 10:35

Musím súhlasit že táto obrkukurica je super vec :) ale zároveň ta opravit lebo čo si pamatám nad 7kg sme sa vtedy nedostali teda ak myslíš kanál... ;) ;)
Obrázek

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 17 dub 2010, 10:56

Black pepe píše:Musím súhlasit že táto obrkukurica je super vec :) ale zároveň ta opravit lebo čo si pamatám nad 7kg sme sa vtedy nedostali teda ak myslíš kanál... ;) ;)
Kecálek jeden :D :D :lol: :lol:. Ale tak nekecal, psal že to nepřesahovalo 10kg :) .

Black pepe
TOP člen
TOP člen

Příspěvek od Black pepe » 17 dub 2010, 11:05

že to funguje nekecal!!!!!!ale to že nad 10kg je poriadna hovadina,lebo sme tam vtedy boli spolu a čo sa naj chytilo bola 75cm šupináš(toho vytiahol on) ale stíhla forma...takže asi tolko k tomu :Pvpodstate nekecal len to trochu prehnal s tou hranicou 10kg ale to si môže každí napísat čo chce..otázka je či to je pravda že ano.... ;) ;)
Obrázek

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 17 dub 2010, 11:21

To som myslel na štrkovisku toho najvačšieho čo som vytiahol 10kg a na gule len menšich,a na kanáli mali šetky do 7kg

Homer
Aktivní člen
Aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homer » 17 dub 2010, 18:07

V jakých příchutích se to prodává? Jako normální "malá" kukuřice Cukk?
Sportovní rybolov - naše ryby a jejich lov, Rybářský katalog - odkazy pro rybáře

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 17 dub 2010, 18:22

Ja som mal mušla,viem že je aj Med ale aj niečo sladké tutti frutti nájdeš určite! ;)

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 18 dub 2010, 09:20

A určitě taky anýz, vanilka a pak se dělají ještě i různé barevné, ale na ty jsem moc úspěchy neměl. Nejraději mám obyčejnou natural, potom vanilku a anýz, jdou na to dobře na všechno.

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 18 dub 2010, 10:41

Fit píše:A určitě taky anýz, vanilka a pak se dělají ještě i různé barevné, ale na ty jsem moc úspěchy neměl. Nejraději mám obyčejnou natural, potom vanilku a anýz, jdou na to dobře na všechno.

Ja si vačšinou berem MED a MUŠLU a to si vždy zalejem predtrávenou potravou a na to chytám !!!! ;)

Homer
Aktivní člen
Aktivní člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homer » 18 dub 2010, 19:49

Mě se u normální nakládané kuku nejvíc osvědčuje Scopex, med a jahoda.
Sportovní rybolov - naše ryby a jejich lov, Rybářský katalog - odkazy pro rybáře

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 18 dub 2010, 19:53

Homer píše:Mě se u normální nakládané kuku nejvíc osvědčuje Scopex, med a jahoda.
ale normálnej alebo MEGAKUKURICE lebo také prichuťe som u nas ani nevidel :D

dedekk

Příspěvek od dedekk » 18 dub 2010, 20:22

Kukuřice je použitelná v každém období a dají se s ní dělat opravdu psí kusy /experimenty/. Není žádný důvod k obavám, jak ji nadipovat. Docela postačuje sklenička naturalu a jakékoliv dipy na boilies. Předpokládám chytání na vlasovou montáž, jako u kuliček, systémem řetízku/korálek/. Jednu věc Vám však kukuřice není schopna vyeliminovat. A to velikost úlovku. Spolehlivě zabere 15cm cejn, jakož i kapr 35cm, nebo amur 1Okg. Funkční je naprosto stejně na tekoucích vodách, jakož i na stojácích. Používám, když jdou vnoučkové s mojí maličkostí do přírody, což v mém překladu znamená jít rybařit, nebo do lesa na houby.

MartinLK
TOP člen
TOP člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinLK » 18 dub 2010, 20:54

dedekk píše:Kukuřice je použitelná v každém období a dají se s ní dělat opravdu psí kusy /experimenty/. Není žádný důvod k obavám, jak ji nadipovat. Docela postačuje sklenička naturalu a jakékoliv dipy na boilies. Předpokládám chytání na vlasovou montáž, jako u kuliček, systémem řetízku/korálek/. Jednu věc Vám však kukuřice není schopna vyeliminovat. A to velikost úlovku. Spolehlivě zabere 15cm cejn, jakož i kapr 35cm, nebo amur 1Okg. Funkční je naprosto stejně na tekoucích vodách, jakož i na stojácích. Používám, když jdou vnoučkové s mojí maličkostí do přírody, což v mém překladu znamená jít rybařit, nebo do lesa na houby.
to je pravda súhlasím stebou,patrí medzi najučinnejšie nástrahy ,ale ide o tu eliminaci ,ale ako som spomínal niekedy mi fugovala lepšie jak boilies,vyššou hmotnostonu kategoriu!

Odpovědět