Kdo jste chytal v listopadu žížaly

Veškeré informace, dotazy a zkušenosti s nástrahami a návnadami pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně ostatních návnad a nástrah určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
legio
Aktivní člen
Aktivní člen

Kdo jste chytal v listopadu žížaly

Příspěvek od legio » 22 lis 2013, 21:36

Tak před 10 minutami při cigaretě zhruba 20 rousnic nachytáno na zahradě tak je zítra vyzkouším na rybách. Taky lovíte rousnáky :D

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jste chytal v listopadu žížaly

Příspěvek od Fit » 22 lis 2013, 22:32

Ahoj,
no, já už jsem na to dlouho nechytal. Ale jako kluk jsem na to měl spoustu úspěchů ;) . Možná to není špatná taktika na listopad, jen budeš mít na břehu možná samé okouny, ale i ti potěší ;) . Rousnice je taková univerzální nástraha snad na všechno. Už jsem na to viděl vytaženýho i amura přes 90 cm :) . Tak pak dej vědět, co přišlo... Držím palce.

legio
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od legio » 23 lis 2013, 17:47

Tak dnešní výprava z rousnicemi dopadla 15 nasazených kaprů a zaseknutý candát a cvakl mne pletenku syčák ale dobrá otreagovačka počasí nádherné snad tak bude aj příští víkend

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 23 lis 2013, 22:33

Tak to šlo dobře, to rád slyším ;). Škoda toho candáta, ten by asi potěšil, toho bych teda nepustil :) . Jen tak dál, třeba se ti ho ještě povede do konce roku přemluvit ;) .

Odpovědět