Regis

Jste tu noví? Zaregistrujte se a můžete sem napsat nějaké informace o sobě. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží pouze k představení jednotlivých členů kaprařského fóra. Založte prosím vždy nové téma (kliknout na tlačítko Nové téma) s vaší přezdívkou (nickem), kterou používáte tady na fóru. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Regis
Člen
Člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24 led 2016, 16:09

Regis

Příspěvek od Regis » 25 led 2016, 20:57

Ahojte.Takže, volám sa Rado a po dlhom čase, ako stály čitateľ tohto fóra a vlastne celého webu lovkapra.com, som sa rozhodol aj ja registrovať a trochu sa zapojiť do diskusií tu na fóre. Medzi moje záľuby patrí (okrem kapráriny samozrejme) tradičná lukostreľba, knihy, bojové športy, turistika a tvorba webových stránok. Chytám už asi 16 rokov, na boilies posledných 5. Chytám ako na zväzových tak aj na súkromných vodách, záleží od času a možností. ChaP je samozrejmosťou. ;)

Komerční sdělení

Reklama
 

Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3185
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Regis

Příspěvek od Fit » 25 led 2016, 21:28

Ahoj, tak Tě tady vítám a těším se na Tvý příspěvky. Doufám, že se Ti tu bude líbit. Ať se daří! ;)

Odpovědět