Rodpod nebo tripod

Diskuze ohledně ostatního vybavení pro kaprařinu. Například ohledně bivaků, přístřešků, člunů, echolotů, elektronických hlásičů, swingerů a dalšího potřebného...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně vybavení pro kaprařinu. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
safa
Člen
Člen

Rodpod nebo tripod

Příspěvek od safa » 07 srp 2017, 16:57

Přátele kapraři k čemu se přikláníte když už musite brát stojan. Co vybrat rodpod nebo tripod jsem n vážkách předem dík.

Komerční sdělení

Reklama

Radim10
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Re: rodpod nebo tripod

Příspěvek od Radim10 » 07 srp 2017, 19:46

Ahoj,
nejprve bych rád zdůraznil, že záleží, kolik do stojanu chceš investovat. Jsou stojany a stojany... Obecně dle mého názoru platí, že rodpod je stabilnější. Na druhou stranu tripod se postaví (většinou) rychleji a v složitém terénu jednodušeji. Já mám již sedmým rokem tripod a měnit nehodlám. :)
Čas strávený na rybách se do života nezapočítává...
Navštivte stránky našeho Carp Teamu 2010: http://carpteam2010.webnode.cz/

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodpod nebo tripod

Příspěvek od Fit » 07 srp 2017, 22:43

Ahoj,
souhlasím celkem s tím, co tu napsal Radim. Ale osobně jsem jednoznačně spíš pro rod pod, protože je obvykle (hlavně u levnějších variant) opravdu daleko stabilnější a celkově mi prostě víc vyhovuje. Každopádně, když to jde, tak úplně nejraději používám klasické zavrtávací vidličky, ty jsou pro mě top a navíc si můžeš každý prut nasměrovat pohodlně jiným směrem (je-li to potřeba). Pokud nelze použít vidličky, používám rod pod.

Jestli chceš ode mě tip na super rod pod s ohledem na poměr cena/kvalita, tak můžu jednoznačně doporučit stojan Delphin RPX-3. Mám ho včetně dokoupitelných noh 70-140cm už pátým rokem a naprostá spokojenost. A nejen já, ale i spousta mých známých. Je to přesně tento: https://www.chytapust.cz/Stojany/Delphi ... na-3-pruty

Obrázek

Tady máš ještě i jednu starou :D videorecenzi pro představu:

safa
Člen
Člen

Příspěvek od safa » 08 srp 2017, 08:18

Jo tak mezi tímhle rodpodem od Delphiu se rozhoduji a tripod je od Delphinu také. Nevím asi zvítězí cena ;)
Máte někdo recenzi na tenhle tripod:
https://www.chytapust.cz/Stojany/Delphi ... Pod-Static

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 08 srp 2017, 11:26

Static znám taky dobře, není špatný a určitě většině lidí bude stačit a vyhovovat. Ten RPX-3 je ale o něco stabilnější a co je podle mě hlavní výhoda, nemá na sobě žádné plastové součástky, takže nehrozí zlomení upínacích klipů k hrazdám atd. Za sebe tedy doporučuji RPX-3, ale rozhodni se podle sebe. ;)

4mates
Člen
Člen

Příspěvek od 4mates » 09 srp 2017, 20:00

Ahoj.
Mám super rod pod od Anacondy,je velice stabilní a taky bych neměnil. :-)
Naprostá spokojenost.
Přílohy
fotečky 331.jpg

Fild@
Člen
Člen

Příspěvek od Fild@ » 22 srp 2017, 12:08

Kdysi jsem měl tripod Nesvik - trojnožku. Letos jsem si koupil opět stojan, tentokrát rod pod od Anacondy - Bent Hopper pod. Stojan váží kolem 6 kg, v balení jsou i nohy o délce až 130 cm, tak můžeš chytat i v těžkém terénu. Sestavení je rychlé, stabilita dobrá. A cena něco pod 3 tis. je taky ideální.

safa
Člen
Člen

Příspěvek od safa » 25 zář 2017, 17:26

zdarec
Je tu někdo kdo ví o e-shopu který má na skladu Anaconda Bent Hopper zatím sem narazil na e-shopy které to mají jen na dotaz nebo vůbec případně mě poslat link na daný e-shop díkas ať to jezdí

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 26 zář 2017, 21:51

safa: A co třeba u Páryse tady? https://www.parys.cz/anaconda-stojan-be ... er-pod.php

I pokud by ho neměli fyzicky skladem, tak si myslím, že by Ti ho do několika dní sehnali a poslali.

safa
Člen
Člen

Příspěvek od safa » 27 zář 2017, 14:11

Jo dekuii ihned se jdu na to podívat ;) zřejmě nejsem internetový mág ještě jednou díky :D

mato

Příspěvek od mato » 28 zář 2017, 09:34

Tu ho máš o 20 eur lacnejšie ako parys, je to síce Rakúsko, ale mám tento e- shop odskúšaný a sú super, dodali mi tovar do 24 hodín a väčšinu vecí majú tak o 20 % lacnejšiu ako naše e-shopy.
https://www.nordfishing77.at/anaconda-b ... -2017-6369

safa
Člen
Člen

Příspěvek od safa » 29 zář 2017, 18:59

zdravim a všem děkuj za rady a názory dnes jsem objednal rod pod odanacondy :D

simor
Člen
Člen

Příspěvek od simor » 03 říj 2017, 17:33

Zdarec.
Nějakou dobu jsem používal trip od Mivardi, ten monster, není špatný, ale co jsem ochutnal od Cygnetu Grand Sniper Deluxe Pod, neměnil bych už za trojnohu.
Ale všechno má svoje. Dlouhé roky jsem používal kolíbku a taky jsem byl spokojený, časem mi na tom začalo něco chybět, tak jsem začal zkoušet jiné stojky.
Tak, či tak raději budu skládat déle za cenu lepší stability.

Petruv Zdar

matthewicek88
Člen
Člen

Příspěvek od matthewicek88 » 04 říj 2017, 18:21

Je to mimo mísu, ale koupil bych nějaký levný stojan na molo a jinak chytal na vidle. Jinak ten Cygnet Grand Sniper Deluxe Pod vypadá super.

Odpovědět