Rodpod nebo tripod

Diskuze ohledně ostatního vybavení pro kaprařinu. Například ohledně bivaků, přístřešků, člunů, echolotů, elektronických hlásičů, swingerů a dalšího potřebného...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně vybavení pro kaprařinu. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
safa
Člen
Člen

Rodpod nebo tripod

Příspěvekod safa » 07 srp 2017, 16:57

Přátele kapraři k čemu se přikláníte když už musite brát stojan. Co vybrat rodpod nebo tripod jsem n vážkách předem dík.

Komerční sdělení

Reklama

Radim10
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Re: rodpod nebo tripod

Příspěvekod Radim10 » 07 srp 2017, 19:46

Ahoj,
nejprve bych rád zdůraznil, že záleží, kolik do stojanu chceš investovat. Jsou stojany a stojany... Obecně dle mého názoru platí, že rodpod je stabilnější. Na druhou stranu tripod se postaví (většinou) rychleji a v složitém terénu jednodušeji. Já mám již sedmým rokem tripod a měnit nehodlám. :)
Čas strávený na rybách se do života nezapočítává...
Navštivte stránky našeho Carp Teamu 2010: http://carpteam2010.webnode.cz/

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodpod nebo tripod

Příspěvekod Fit » 07 srp 2017, 22:43

Ahoj,
souhlasím celkem s tím, co tu napsal Radim. Ale osobně jsem jednoznačně spíš pro rod pod, protože je obvykle (hlavně u levnějších variant) opravdu daleko stabilnější a celkově mi prostě víc vyhovuje. Každopádně, když to jde, tak úplně nejraději používám klasické zavrtávací vidličky, ty jsou pro mě top a navíc si můžeš každý prut nasměrovat pohodlně jiným směrem (je-li to potřeba). Pokud nelze použít vidličky, používám rod pod.

Jestli chceš ode mě tip na super rod pod s ohledem na poměr cena/kvalita, tak můžu jednoznačně doporučit stojan Delphin RPX-3. Mám ho včetně dokoupitelných noh 70-140cm už pátým rokem a naprostá spokojenost. A nejen já, ale i spousta mých známých. Je to přesně tento: https://www.chytapust.cz/Stojany/Delphin-Stojan-Rod-Pod-RPX-3-na-3-pruty

Obrázek

Tady máš ještě i jednu starou :D videorecenzi pro představu:

safa
Člen
Člen

Příspěvekod safa » 08 srp 2017, 08:18

Jo tak mezi tímhle rodpodem od Delphiu se rozhoduji a tripod je od Delphinu také. Nevím asi zvítězí cena ;)
Máte někdo recenzi na tenhle tripod:
https://www.chytapust.cz/Stojany/Delphi ... Pod-Static

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fit » 08 srp 2017, 11:26

Static znám taky dobře, není špatný a určitě většině lidí bude stačit a vyhovovat. Ten RPX-3 je ale o něco stabilnější a co je podle mě hlavní výhoda, nemá na sobě žádné plastové součástky, takže nehrozí zlomení upínacích klipů k hrazdám atd. Za sebe tedy doporučuji RPX-3, ale rozhodni se podle sebe. ;)

4mates
Člen
Člen

Příspěvekod 4mates » 09 srp 2017, 20:00

Ahoj.
Mám super rod pod od Anacondy,je velice stabilní a taky bych neměnil. :-)
Naprostá spokojenost.
Přílohy
fotečky 331.jpg

Fild@
Člen
Člen

Příspěvekod Fild@ » 22 srp 2017, 12:08

Kdysi jsem měl tripod Nesvik - trojnožku. Letos jsem si koupil opět stojan, tentokrát rod pod od Anacondy - Bent Hopper pod. Stojan váží kolem 6 kg, v balení jsou i nohy o délce až 130 cm, tak můžeš chytat i v těžkém terénu. Sestavení je rychlé, stabilita dobrá. A cena něco pod 3 tis. je taky ideální.

Zpět na „Ostatní vybavení“