Kaprárske recenzie: Zimný komplet MCW 3IN1 HARDCORE SET

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
UltimateCarp
Aktivní člen
Aktivní člen
Příspěvky: 43
Registrován: 16 úno 2016, 23:24

Kaprárske recenzie: Zimný komplet MCW 3IN1 HARDCORE SET

Příspěvek od UltimateCarp » 07 led 2018, 13:40

Spolok UltimateCarp v spolupráci s rybárskymi potrebami RYBA v Trnave Vám prináša ďalší diel seriálu kaprárske recenzie. Tento krát sa chalani pozreli na Zimný komplet MCW 3IN1 HARDCORE SET od spoločnosti MIVARDI.
Nekompromisný oblek vyvinutý pre náročných rybárov. Vrchná bunda a nohavice s inovatívnym systémom troch vrstiev a dvoch membrán zaisťujú nekompromisný komfort, nepremokavosť a priedušnosť.

Sledujte nás:
http://www.ultimatecarp.sk/

https://www.youtube.com/channel/UCNmD... https://www.facebook.com/UltimateCarp... https://twitter.com/UltimateCarpSK
https://www.instagram.com/ultimatecarp/
Adam UltimateCarp Adam

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět