Výběr teleskopického prutu na kapry

Všechna témata, která se týkají prutů a navijáků určených pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně prutů a navijáků určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr teleskopického prutu na kapry

Příspěvek od Fit » 03 zář 2018, 17:59

Tak v tom případě Ti bude stačit bez problémů i menší naviják. Na řece Jihlavě jsem se něco nachytal ;).

Komerční sdělení

Reklama

stormandnature
Člen
Člen

Příspěvek od stormandnature » 03 zář 2018, 20:59

No letos si myslím, že kdybych tam místo olova píchnul brok, tak to udržím všude. A kam jsi jezdil?

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 03 zář 2018, 21:11

No, letos ano, teď "neteče" skoro ani Labe, natož Jihlava. Ale ono se to zlepší. Pošlu Ti soukromou zprávu, ať nepíšu sem mimo téma. ;)

Ahonz

Příspěvek od Ahonz » 15 kvě 2019, 16:27

Ahoj, ja bych v tomhle pripade volil urcite Delphin Armadu. V pomeru cena/vykon je to super prut a ikdyz teleskopy moc nemusim, tak tenhle bych si i nechal :) https://www.ifish.cz/delphin-teleskopic ... 3-3m-3lbs/

Blog Rybo.cz

Příspěvek od Blog Rybo.cz » 15 kvě 2019, 22:46

Jestlki mohu přispět do diskuse vlastní zkušeností, tak mě vyhovují spíše tvrdší pruty. Mám D.A.M. Devilstick a nejsou to přímo kaprařské pruty, ale spíše univerzály. Lovím na řece Otavě 1, kde je nad Orlíkem ještě docela v korytu proud a v okolních stromech padlých do vody celkem rizika vázek. https://www.rybo.cz/moje-rybarska-vybava/

luboš

Re:Výběr teleskopického prutu na kapry

Příspěvek od luboš » 20 kvě 2019, 16:21

za mňa Esox Evolution Spider 60-140 gramov bezchybné prúty,sú na trhu už asi novšie rady,nemenil by som ich

Odpovědět