Sada hlásičů 2+1

Diskuze ohledně ostatního vybavení pro kaprařinu. Například ohledně bivaků, přístřešků, člunů, echolotů, elektronických hlásičů, swingerů a dalšího potřebného...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně vybavení pro kaprařinu. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
stormandnature
Člen
Člen

Sada hlásičů 2+1

Příspěvek od stormandnature » 20 zář 2018, 10:31

Ahojte. Jelikož začínám s kaprařinou, sháním nějaké hlásiče. A jelikož moje peněženka není bezedná, hledám něco levnýho, ale aby to vydrželo. Teď mají na jednom e-shopu akci na sady 2+1 a to Sellior Booster a Harton H2. Takže otázka zní: máte s nima někdo nějaké zkušenosti? Který z nich vzít?
Dík za odpovědi.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Sada hlásičů 2+1

Příspěvek od Fit » 21 zář 2018, 08:05

Ahoj, ono je to v téhle cenové relaci všechno dost podobné. Je to taky o štěstí, na jaký narazíš kus. Každopádně všude máš záruku 2 roky, tak se dá vyreklamovat. Za sebe můžu doporučit třeba Delphin Optimo sadu, je tam i 3 roky záruka.

stormandnature
Člen
Člen

Příspěvek od stormandnature » 21 zář 2018, 11:25

Ale to už je cenově trochu víc, než chci. Samozřejmě nechci jít do úplně levnýho braku, kterej po pár kapkách deště přestane fungovat nebo se mi po pár docházkách rozsype. Kaprařinu chci zkusit, ale zas do toho nehodlám investovat majlant, kdyby mě to nějak extra nechytlo. Navíc ženská na mateřský, takže ten financ taky nějak extra nepřebejvá.
Subjektivně mám lepší dojem z těch hartonů. Vypadají líp. Tak asi půjdu do nich.

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 21 zář 2018, 20:14

Jasný, ten Harton vypadá i podle mě líp... Dneska už většinou bez problémů vydrží déšť i levné signalizátory. Otázka je spíš ve výdrži baterií, dosahu příposlechu a tak dále. Každopádně funkci asi splní a když bude problém, tak budeš reklamovat ;).

stormandnature
Člen
Člen

Příspěvek od stormandnature » 21 zář 2018, 20:55

Tak zrovna z dosahu si hlavu nedělám. Od prutů se vzdálím jen na pár metrů, když si potřebuju odskočit. 😄

Odpovědět