Delphin Tekna

Všechna témata, která se týkají prutů a navijáků určených pro lov kaprů.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně prutů a navijáků určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
safa
Člen
Člen

Delphin Tekna

Příspěvek od safa » 02 pro 2018, 19:39

Ahoj ve spolek
Má tady někdo zkušenosti s navijákem Delphin Tekna. Zajímalo by mě jak se naviják chová při zdolávání. Především jestli se nějak ohýbá noha navijáku když je z tvrzeného plastu. Dík za odpověď.

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Delphin Tekna

Příspěvek od Fit » 02 pro 2018, 19:49

Ahoj, tento naviják nepoužívám, ale znám ho. Nějakého výrazného kroucení se bát nemusíš, je to stejné jako u ostatních navijáků v této cenové relaci, kdy se používá stejný materiál.

safa
Člen
Člen

Příspěvek od safa » 03 pro 2018, 08:27

Prosím tě a jak vidíš Mantru vím že je to naviják s přední brzdou a Tekna je baitruner ale rozhoduji se mezi nima dík

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 03 pro 2018, 09:46

Ahoj, za sebe nejsem příznivce navijáků s volnoběžkou, takže bych Ti doporučil určitě spíš naviják jen s přední brzdou.

Co se týče Mantry, tak ta má patku navijáku kovovou. Je to robustní a docela dost těžký naviják (váha v podstatě jako staré Shimano Big Baitrunner LC). Mantra se hodí na hrubší zacházení, stahování těžkých olov atd. Nevýhodou je ta vyšší váha.

Pokud zůstaneme u Delphinu, tak můžeš ještě zvážit model Odysea. Oproti Mantre je lehčí (jako ta Tekna) a má fajn brzdu (doporučuji dokoupit ještě karbonové podložky do brzdy). Odysea se mi líbí víc než Tekna, Odysey jsem pořídil bráchovi před 2 lety a je spokojen. Mají i celkem dobrý návin a pěkně to z nich lítá. Poměr cena/kvalita určitě ok.

Takže záleží, co potřebuješ víc a kde chytáš. 😉

Banhof

Příspěvek od Banhof » 03 pro 2018, 13:35

Hoj... Ja osobne take doporucim odyseu.... Mam je druhym rokem i s nc s nizsim navinem, solidni navijak za par kacek ktery splni svoji praci.... Muzes taky kouknout na shimano beastmaster 7000xta 😉 nebo spro 460lc....tyto 3 typy vlastnim

safa
Člen
Člen

Příspěvek od safa » 03 pro 2018, 16:43

No já mam vše od delphinu takže zůstanu u této značky. Tak že moc dík za pomoc a za Vaše názory.😁

Odpovědět