Kanystr na vodu

Diskuze ohledně ostatního vybavení pro kaprařinu. Například ohledně bivaků, přístřešků, člunů, echolotů, elektronických hlásičů, swingerů a dalšího potřebného...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně vybavení pro kaprařinu. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
safa
Člen
Člen

Kanystr na vodu

Příspěvek od safa » 29 pro 2018, 15:48

Ahoj kolegové
Letos mě ježíšek nadělil 15 litrový kanystr od RidcheMonkey. V čem vozíte vodu na výpravy a jak se Vám líbí kanystr od RidcheMonkey mají ho slušně vymakaný 😁

Komerční sdělení

Reklama

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: kanystr na vodu

Příspěvek od Fit » 29 pro 2018, 19:31

Ahoj, já se přiznám, že dosud tahám balenou vodu z obchodu :) . Na ten kanystr od RidgeMonkey jsem taky koukal a vypadá dobře. Viděl jsem to dokonce i levněji pod značkou FAITH - vychází okolo 400 CZK, možná taky časem pořídím, protože vypadá vychytaně. ;)

Obrázek

safa
Člen
Člen

Re: Kanystr na vodu

Příspěvek od safa » 29 pro 2018, 20:19

Jo vychytaný je úplně dokonale už jen to že při přepravě se kohoutek da našroubovat na vnitřní stranu velkého víčka a tím ho schováš do vnitřn kanystru a místo kohoutu tam das obyčejnévicko které předtím odšroubuješ z velkého víka tudíž nemusíš se bát že si kohoutek urazíš v kufru auta při převozu to si myslím je užitečná vychytávka 😁 🙌

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kanystr na vodu

Příspěvek od Fit » 29 pro 2018, 20:37

Jo, to je určitě užitečná vychytávka 👍

Odpovědět