Video: Kapří symfonie - Lukáš Krása

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3160
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Video: Kapří symfonie - Lukáš Krása

Příspěvek od Fit » 28 zář 2019, 19:29

Originální popisek k videu:

Lukáš Krása : „Pár nádechů a výdechů, tep se sníží a najednou je život veselejší. Takhle ke své milované vodě chodím pravidelně a vždy mi hodně dává. Vím, kde mohu spatřit nutrie, kde se třou kapři, kde zase amuři sbírají vrbové lístky a kde mohu vidět lovit ledňáčka. Žiju se Starákem, jak se mu říká, celý rok a vím, že tomu nebude jinak v dalších letech a nikdy mě tamní příroda neomrzí. Mám to tam rád a chodím tam častokrát i bez prutů, jen abych pochopil jisté souvislosti. Tamní ryby mě učily tak rychle, jak jsem je učil já a ostatní rybáři. Všechno v životě má svůj význam, souvislosti a trochu neobjasněného. Naučil jsem se všechny signály, které mi dává příroda a její okolí, vnímat intenzivně a vždy se snažím reagovat ve svůj rybářských prospěch. Někdy se mi daří, jindy zase ne…“

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět