Video: Trailer k filmu "68" - Karel Nikl

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3174
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Video: Trailer k filmu "68" - Karel Nikl

Příspěvek od Fit » 14 pro 2019, 09:47

Originální popisek k videu:

Jedním z dárků, které si letos na Štědrý den 24. prosince budete moci opravdu užít, je náš dlouho připravovaný film 68.
Avšak na naší prodejně na Havlíčkově ulici v Kolíně budeme nadělovat už dříve a to již 19. a 20. prosince, kdy se krom hodnotných dárků až do výše 24.000Kč můžete těšit i na premiéru filmu 68! Film budeme v průběhu celé akce pouštět v našem showroomu 3x denně v časech 11:00h, 14:00h a 16:00h

Těšíme se na Vás!

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět