Člun Boat 007 - zkušenosti

Diskuze ohledně ostatního vybavení pro kaprařinu. Například ohledně bivaků, přístřešků, člunů, echolotů, elektronických hlásičů, swingerů a dalšího potřebného...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně vybavení pro kaprařinu. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
safa
Aktivní člen
Aktivní člen

Člun Boat 007 - zkušenosti

Příspěvek od safa » 06 úno 2020, 13:26

Zdarec má tady někdo člun boat 007chci si ho
koupit a tak sháním info
Naposledy upravil(a) Fit dne 06 úno 2020, 14:58, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven titulek pro lepší přehlednost.

Komerční sdělení

Reklama

Matus

Re: Člun Boat 007 - zkušenosti

Příspěvek od Matus » 06 úno 2020, 15:37

Ahoj,

Ja ho mám už pekných pár rokov, a som veľmi spokojný. Používam ho sice len par krát za sezónu, no vždy bez problémov. Skladujem ho stále v nafuknutom stave, čo je určite plus pri všetkých člnoch. Mam verziu 290, čo si myslím že je pre 1 alebo 2 rybarov uplne akurát. Vyborne sa sa s nim zaváža vďaka kylu, a taktiež z neho pohodlne vlacime. Určite odporúčam.

Ondrášek

Příspěvek od Ondrášek » 07 úno 2020, 06:41

Ahoj,

Mám také verzi 290 cm ale s vysokotlakou podlážkou. Myslím si že tato varianta je o malinko lepší (měl jsem možnost vyzkoušet obě varianty). V létě se tolik nezahřívá a s tím lepší manipulace. Také loď využívám párkrát do roku. Loď mám skladují ve vyfouknutém stavu. Od toho jsem si koupil gumák a ne pramici. Mám ji už pár let a žádný problém. Mohu doporučit.

safa
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od safa » 07 úno 2020, 14:41

Dík a člun se dodává s vysokotlakou a hliníkovou nebo i překližkovou podlážkou která je lepší a kolik případně stojí dokoupení dík

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 07 úno 2020, 17:31

safa: Koukni na nabídku, je to podle toho, jakou si vybereš verzi viz.:

https://www.boat007.cz/lode-cluny/nafukovaci-cluny.html

Osobně bych si taky vybral raději ten s vysokotlakou nafukovací podlahou. Je to praktičtější a pohodlnější ;).

Obrázek

Odpovědět