Čas jít dál [ 4K ]

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
UltimateCarp
Aktivní člen
Aktivní člen
Příspěvky: 51
Registrován: 16 úno 2016, 23:24

Čas jít dál [ 4K ]

Příspěvek od UltimateCarp » 24 bře 2020, 20:47


Určite ste už aj vy mali pocit že je vo vašom živote čas na zmenu. Mnoho krát to nie je lahké ale proste nastane čas kedy musíte isť ďalej. Krátke video s názvom "Čas jít dál" bolo vytvorené pre veľmi dobrého kamaráta, človeka a člena nášho kaprarského spolku UltimateCarp. Video je vlastne rozlúčka ktorá Petrovi bude navždy pripomínať jeho milované miesto na ktorom strávil a obetoval jednu kpitolu svojho života.

Sledujte nás:
http://www.ultimatecarp.sk/
https://www.youtube.com/channel/UCNmD...
https://www.facebook.com/UltimateCarp...
https://www.instagram.com/ultimatecarp/
Adam UltimateCarp Adam

Komerční sdělení

Reklama
 

MisaBure83
Člen
Člen
Příspěvky: 3
Registrován: 30 bře 2020, 15:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čas jít dál [ 4K ]

Příspěvek od MisaBure83 » 30 bře 2020, 17:16

dobré video, hledám se dívat

Odpovědět