Boilies Caperlan Wellmix (Decathlon) - zkušenosti

Diskuze ohledně boilies a pelet. Témata ohledně složení, druhů, příchutích apod.
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně boilies a pelet určených pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

Která příchuť se vám nejvíce osvědčila?

Můžete vybrat až 2 možnosti

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Boilies Caperlan Wellmix (Decathlon) - zkušenosti

Příspěvek od Fit »

Ahoj,
zakládám nové téma ohledně boilies z Decathlonu. Asi hodně z vás s tím má už nějaké zkušenosti, a to především s tou extra levnou řadou Wellmix. Za sebe musím říct, že už jsem to několikrát vyzkoušel jako krmné boilies a občas to i na jeden prut nastražím. Už se mi i párkrát stalo, že jsem na to udělal lepší ryby než na mnohem dražší koule (s bráchou na to máme i ryby 13, 17, 21 kg ze svazovky :) ). Takže vybudoval jsem si k tomu určitou důvěru a za určitých okolností je to výborná volba (hlavně tam, kde je třeba hodně krmit). Samozřejmě nevýhoda je v tom, že se to v teplejší vodě nebo na řece za cca 5 hodin rozpadne (někdy i dříve). Jsou situace, kdy bych to určitě nepoužil (např. při vyvážce, kdy potřebujete, aby to tam dlouho leželo). Pokud ale vyrazím třeba na krátkou vycházku bez předchozího krmení, tak je to ideální na rychlé nastartování místa. Dobře to funguje i ve studené vodě. Kuličky dobře lítají z cobry a obvykle krmím 20mm a chytám na 24mm.

Obrázek

https://www.decathlon.cz/C-657900-boilies-wellmix

Složení kuliček není žádný zázrak (za ty prachy ani nemůže), ale voní to krásně (esence bude podle mě kvalitní). Ve výsledku je ta vůně stejně to nejdůležitější, aby to kapr zobnul ;) . Takže by mě zajímal váš názor a zkušenosti. Zkoušel jste s tím někdo krmit i dlouhodobě jedno místo (zajímá mě to)?

Zároveň sem dávám nahoru i anketu, kde můžete hlasovat o příchutích, které se vám nejvíce osvědčily. U mě zatím vede asi Monster crab a Jahoda. Každý můžete v anketě hlasovat maximálně pro 2 příchutě ;).

Komerční sdělení

Reklama
 

Laco

Re: Boilies Caperlan Wellmix (Decathlon) - zkušenosti

Příspěvek od Laco »

Chcem sa spýtať. Nemáš problém ze boilies z decathlonu popraskaju? Mne tiež dobre fungujú ale mam problém s ich skladovaním. Po otvorení sáčku mi priebehu niekoľkých dní popraskaju. Ako ich skladuje?

Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Boilies Caperlan Wellmix (Decathlon) - zkušenosti

Příspěvek od Fit »

Laco: S tímto jsem nikdy problém neměl. Mám dokonce ještě nějaké zbytky z loňského roku a vše je v pohodě. Mám to normálně přesypané a zavřené v plastových kbelících. Ale co mám doma, tak je to myslím ještě ta původní stará receptura. Každopádně nezkoušel jsem je vysušit. Je možné, že popraskají, když uschnou.

Je možné, že ty aktuálně prodávané kuličky jsou už odlišné (jiné složení nebo jiný výrobce). Se skladováním těchto nemám zkušenosti. Co jsem to porovnával, tak se mi určitě líbila více ta původní varianta, která ve vodě úplně jinak pracovala (odlupovaly se kuličky postupně) a na krmení to bylo fajn. Už to nekupuji, tak nemám zkušenost.

Odpovědět