Video: Jak lovím na řece Labi?

Vše o kaprařské literatuře a filmech na DVD. Znáte nějaké pěkné kaprařské video, které se nachází na internetu? Upozorněnte na něj ostatní, stačí založit nové téma a video vložit!
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně kaprařské literatury a filmů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! UPOZORNĚNÍ: Odkazy na nelegální kopie filmů a videí budou bez upozornění mazány! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Pokud chcete přidat nové video, které se nachází někde na internetu, založte vždy nové téma a video vložte (je dobré, když přidáte k videu i nějaký alespoň stručný popisek). Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Uživatelský avatar
Fit
Admin
Admin
Příspěvky: 3246
Registrován: 29 led 2009, 14:46
Kontaktovat uživatele:

Video: Jak lovím na řece Labi?

Příspěvek od Fit »

Pěkné podívání od Ondřeje Rezka. ;)

Popis videa:
Ahoj všem.
Po dlouhé době jsem se rozhodl vytvořit další video. Jedná se o odpovědi na nejčastější otázky, které jsem od vás dostal v anketě na mém Instagramu. Snažil jsem se shrnout základní faktory úspěchu při říčním rybáření a vycházel jsem z mých dlouholetých zkušeností.
Na konci také najdete krátký sestřih ryb.

Video jsem měl točit s Ondrou Kučíkem, bohužel však při naší výpravě nebyl prostor. Chceš-li se ale dozvědět víc, najdi si nás na Instagramu, kam pravidělně přidáváme příspěvky z našich putování.

Najdeš nás tam pod jménem:
Instagram Ondra Rezek: ondrarezek
Instagram Ondra Kučík: okucik_carplife

Přeji příjemnou podívanou.

Komerční sdělení

Reklama
 

Odpovědět