Jaké preferujete háčky pro lov kaprů?

Vše o drobném vybavení jako jsou háčky, šňůry, vlasce, hadičky, olova apod...
Pravidla fóra
Diskutujte zde prosím pouze na témata ohledně drobného vybavení určeného pro lov kaprů. Tato diskuze je moderována a nevhodné příspěvky (vulgární výrazy, urážky apod...) budou odstraněny! Váš příspěvek nesmí být v rozporu s pravidly kaprařského fóra. Děkujeme za dodržování těchto pravidel.
Odpovědět
Vylda
Člen
Člen

Re: Jaké preferujete háčky pro lov kaprů?

Příspěvek od Vylda » 29 pro 2013, 14:32

Já osobně používám hlavně háčky od Carp ´R´ Us typ Cranked Hook a montáž viz. obrázek
Přílohy
467-bead-ring-sviwel-rig-nahled-medium.jpg
467-bead-ring-sviwel-rig-nahled-medium.jpg (9.42 KiB) Zobrazeno 6345 x

Komerční sdělení

Reklama

KILLERSTALKER
Aktivní člen
Aktivní člen

Příspěvek od KILLERSTALKER » 09 bře 2015, 09:32

Já mám v oblibě od kordy wide grape 6 s protihrotem, letos budu zkoušet od carpsus, jinak chytam i na hacky gull, a i na awa shima jsem párkrát chytal a v pohode

Radim10
Člen
Člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim10 » 10 bře 2015, 09:08

Používám dva typy háčků - typ banánek s dlouhým ramínkem ve velikost 8 a potom háčky klasického tvaru s krátkým ramínkem (viz obrázek). :)
Přílohy
P6110049.JPG
Čas strávený na rybách se do života nezapočítává...
Navštivte stránky našeho Carp Teamu 2010: http://carpteam2010.webnode.cz/

robin.kudweis

Příspěvek od robin.kudweis » 13 dub 2016, 15:36

Ahoj,používám po všech možnejch pokusech háčky velikost 6 a 4 Centurion 2000,zatím mi přijdou nejlepší,co jsem chytal.

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 28 dub 2016, 20:59

Tak jen pro oživení diskuze, poslední dobou už chytám jen na háčky od Gamakatsu nebo Carp ´R´ Us, a to hlavně typ Centurion 2000, to je super držák.

Obrázek

Dnes jsem si koupil na zkoušku tyhle háčky od ACE a vypadají fakt luxusně, opravdu extrémně ostré, až mě to překvapilo :shock: . Pojedu brzy na ryby, tak je chci vyzkoušet. Dost možná můj nový favorit, fakt se mi líbí, uvidíme ;). Má tu někdo s háčky od ACE zkušenosti?

Obrázek

Mick
Velmi aktivní člen
Velmi aktivní člen

Příspěvek od Mick » 24 čer 2016, 00:14

Presne tyhle od ACE taky pouzivam uz druhou sezonu perfektne se zasekavaji a drzi skvele ostrost po dlouhou dobu, bohuzel Normark to prestal dodavat tak uz nejsou moc k mani. Jako pripadnou nahradu mam uz noveho favorita od VMC http://www.parys.cz/vmc-hacek-mystic-ca ... hType%5D=0
Maji navic zakonceni ocka zalite kapkou jakesi pryskyrice ostrost i pevnost srovnatelna s ACE. Proslo mi na prutech uz hodne znacek hacku ale tyhle dve znacky jsou aspon pro me TOP ;)

Fit
Admin
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fit » 24 čer 2016, 07:42

Jo, na ty VMC jsem slyšel taky samou chválu, určitě vyzkouším taky. Už jsem je viděl i v několika obchodech. Díky za tip. ;)

Peder
Člen
Člen

Příspěvek od Peder » 24 čer 2016, 14:40

Zdravím páni, máte niekto osobné skúsenosti s háčikmi Fox Kuro S3 a S4XS? Zaujímalo by ma, či sa stáva iba mne že mi tieto háčiky dokáže kapor bez väčších problémov vyrovnať. Najprv som používal S3 ale keď sa mi prvý krát stalo že mi ho kapor vyrovnal som prešiel na veziu S4XS ktorá je z viditelne pevnejšieho drôtiku a myslel som si že je problémom koniec. Na moje prekvapenie sa mi asi 3x po sebe stalo, že som z vody vytiahol po zábere len narovnaný kúsok drátku. Neviem kde je chyba, či to môže byť montážou ktorá nie je nijak výnimočná alebo mi pod vodou chodí nejaký potápač vyrovnávať háčiky :) . Každopádne od háčikov v tejto cenovej relácií by som takéto zlyhanie vôbec nečakal. Máte niekto podobný postreh s nimi?

Marian

Příspěvek od Marian » 24 čer 2016, 22:49

Ja zacinam pouzivat znacky delphin. Podla mna su kvalitovo vyborne za nizsiu cenu ako korda a pod. A je to slovenska firma. Budem podporovat tuto firmu.

safa
Člen
Člen

Příspěvek od safa » 05 pro 2018, 16:58

Tak já od letoška chytam na háčky od Delphinu.Nejradsi mám banánek ale taky docela maká ememy oba háčky jsou z řady END
Tak Petruv zdar.😉

Miloslav
Člen
Člen

Příspěvek od Miloslav » 05 pro 2018, 19:27

Já používám háčky Carp R´´ Us centurion č.4 a č.6 jak v předchozích odpovědích a již delší čas zatím veliká spokojenost.Dobře drží ostří,takže i do kamenitého dna super.Chytám na klasickou montáž.Háček vždy sedí dobře v tlamce.
Naposledy upravil(a) Miloslav dne 08 pro 2018, 17:23, celkem upraveno 1 x.

M1r08
Člen
Člen

Příspěvek od M1r08 » 05 pro 2018, 20:26

F3B2AF64-FDE6-4F98-AA4C-D620FF2B8D8E.png
Já zásadně Sportcarp Heavy Carp 4,6,8 podle situace a bez rovnátka. Návazce dělám jen z Fluorocarbonu, tak se mi vyhne přesně tak jak cítím že by měl 😉

Odpovědět