Úvod PR články Nový web Rybaření.cz pomůže vybrat a ušetřit

Nový web Rybaření.cz pomůže vybrat a ušetřit

703
0

Rybaření.czPřibližně před měsícem byl spuštěn nový ambiciózní web pro rybáře – Rybaření.cz, který si klade za cíl rybářům usnadnit orientaci při výběru a nákupu rybářských potřeb na internetu. Stránky Rybaření.cz jsou spolehlivým průvodcem ve světě rybářského vybavení, věnují se srovnání cen českých internetových obchodů, sledují novinky v technice lovu i rybářském světě vůbec a přinášejí zajímavé tipy pro každého, kdo se našemu nádhernému sportu věnuje. Kromě toho na stránkách návštěvník najde i také rybářský magazín.

Hlavní stránka webu Rybaření.cz
Hlavní stránka webu Rybaření.cz

Ačkoli jsou webové stránky Rybaření.cz teprve na začátku, již nyní nabízejí zajímavý a užitečný obsah pro všechny návštěvníky. Cílem webu do budoucna je právě vytvoření nového prostoru, kde budou rybáři sdílet své zkušenosti a porovnávat hodnocení jednotlivých produktů, budou si navzájem nápomocni při výběru vybavení a budou získávat novou inspiraci z článků i tipů v magazínu.

Články ze světa rybaření na Rybaření.cz
Články ze světa rybaření na Rybaření.cz

Na stránkách Rybaření.cz si každý najde, co ho zajímá. Je tu rubrika zaměřená na e-shopy i kamenné obchody, magazín s oddílem pro kapraře, sekce rybářských triků a nápadů, přečtěte si zajímavé, veselé či dramatické příběhy od vody. Nebudou chybět ani průběžně aktualizované a přidávané recenze rybářského náčiní i dalších praktických pomůcek, které s rybařinou nějakým způsobem souvisejí. V sekci soukromých revírů můžete najít inspiraci o vodách, na které se třeba chcete vypravit a nemáte o nich dostatek informací, pěkně podrobně, vše pohromadě a v ucelené formě, spolu se zkušenostmi rybářů, kteří tyto revíry už navštívili. V plánu je i další rozšíření webu podle zájmu a požadavků samotných rybářů, pokud nám zašlete své nápady, budou pro nás určitě inspirací a tak i Vy se můžete podílet na dynamickém rozvoji moderního rybářského webu.

Katalog soukromých rybářských revírů
Katalog soukromých rybářských revírů

Petrův zdar!
redakce Rybaření.cz

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář:

Odešlete prosím svůj komentář!
Zadejte prosím své jméno