Úvod Oznámení Soutěž o boilies BBR a Pro line carp products!

Soutěž o boilies BBR a Pro line carp products!

4 800
11

Kaprařský server LovKapra.com ve spolupráci s internetovým obchodem Superboilies.cz vyhlašuje reklamní soutěž o balíčky anglické firmy BBR a holandské Pro line carp products. Tak neváhejte a pojďte si zasoutěžit o hodnotné ceny!

Podmínky soutěže

1) Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní členové kaprařského fóra na LovKapra.com. Pokud ještě nejste registrováni, můžete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám přináší další výhody (jedinečné jméno a rozšířené funkce). Do soutěže budou započítáni i nově registrovaní uživatelé. Při nové registraci uvádějte Váš skutečný e-mail, neboť je nutné následné potvrzení registrace kliknutím na odkaz v e-mailu, který Vám přijde. Až poté bude Váš účet automaticky aktivován a stanete se členem kaprařského fóra.

2) Každý registrovaný člen se může zúčastnit soutěže pouze jednou! Nevytvářejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude počítán.

3) Svoje odpovědi posílejte na e-mail: soutez@lovkapra.com. Do předmětu e-mailu uveďte svoji přezdívku (nick), pod kterou jste registrováni na kaprařském fóru. Uvedení tohoto jména nutné pro zařazení do soutěže! V textu e-mailu stačí napsat pouze číslo otázky (1-6) a správnou odpověď na každou z nich.

Obecné informace

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni pracovníci Superboilies.cz, LovKapra.com a jejich rodinní příslušníci.

Soutěž se vyhlašuje od 10.6.2011 a potrvá do 10.7.2011 včetně. Zpracování a losování vítězů bude v režii majitele webu LovKapra.com. Losovat se bude pouze z těch členů kaprařského fóra, kteří odpověděli správně na všech 6 otázek. Výsledky soutěže budou po zpracování zveřejněny na těchto stránkách. První tři výherci budou kontaktováni e-mailem a jejich jména budou zveřejněny na konci tohoto článku.

O co se soutěží?

Soutěží se o balíčky anglické firmy BBR a holandské Pro line carp products + další drobnosti viz. fotky. Ceny prvním třem vylosovaným zašle internetový obchod Superboilies.cz.

1. cena
první cena
boilie – Triple S, Bloodworm,Ninja Black, White Strawberry a Fluro Pink Seed
Koncentrát patentka
Pop-up Magic Mango, MIX Strawberry + Chocolate
boilie jehla

2. cena
druhá cena
boilie – Wintermix (broskev + mořská řasa, Česnek a Robin Red, Bird Seed, The Bizz
Dip Banana
Pop-up The Bizz
Boilie jehla

3. cena
třetí cena
Boilie Secret Mussel,Tangi, Pink Seed Blackcurrant
Pop-up Blackcurrant
Dip Blackcurrant
boilie jehla

Soutěžní otázky:

1) Kdy byla založena společnost Pro line carp products?
a) 1990
b) 1996
c) 1997

2) Jakou hlavní složku obsahuje boilie firmy BBR Fatal Attraction?
a) játrový koncentrát
b) koncentrát z mušlí
c) koncentrát z tuňáka

3) Kolik druhů boilie jehel nabízí Superboilies.cz?
a) 3
b) 4
c) 5

4) Co je součástí lehátka ULTRA LITE BEDCHAIR XXL?
a) fleecová deka + fleecová čepice
b) fleecová deka + moskytiera
c) moskytiera + přípravek na hmyz

5) Jak se jmenuje diskuzní fórum výhradně určené pro kapraře, které se nachází na serveru LovKapra.com?
a) Diskuze pro kapraře
b) Kaprařské fórum
c) Fórum pro rybáře

6) Má server LovKapra.com vlastní fanouškovskou stránku na sociální síti Facebook? Odpovězte pouze zda ano, či ne (nápověda zde).
a) Ano
b) Ne

Svoje odpovědi zasílejte na email: soutez@lovkapra.com (viz. informace o správném tvaru e-mailu výše). Nezapomeňte uvést svoji přezdívku, kterou jste registrováni na kaprařském fóru (nejlépe v předmětu e-mailu).

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

Výsledky soutěže

Tak a máme tu výsledky soutěže! Do losování bylo zařazeno celkem 55 členů kaprařského fóra, kteří správně odpověděli na zveřejněné otázky. První tři výherce vybral počítač na základě náhodného výběru. Pro losování byla využita internetová služba Náhodně.cz. Výherci budou během dnešního dne kontaktováni e-mailem, aby zaslali svoji doručovací adresu, kam chtějí ceny odeslat. Ale teď už k výhercům :). Jsou jimi:

1. cena – cubanec
2. cena – toorek
3. cena – RobertoZ


Blahopřejeme výhercům a děkujeme za účast v soutěži!

Komerční sdělení

11 KOMENTÁŘŮ

 1. vasek: Soutěž trvá až do 10.7., poté budou jména vyherců zveřejněny. Je to v textu napsané:)

 2. kikin.rybar: Ahoj, v článku je jasně napsáno: “Soutěž se vyhlašuje od 10.6.2011 a potrvá do 10.7.2011 včetně.”

  Jména výherců budou zveřejněny během zítřka (11.7.). Do dnešní půlnoci se ještě soutěží.

 3. přijde mi že někteří jsou tu opravdu natvrdlí tak nejprve pořádně čtěte a pak se na něco ptejte

 4. doktorx55: Je dost možné, že zase nějaká soutěž bude. S návrhem však musí přijít konkrétní firmy, které dodají ceny :). Věřím tomu, že zase časem něco připravíme :).

 5. Dovoluji si za náš e-shop,poděkovat všem zůčastněným v soutěži a blahopřejeme výhercům. 1. a 2. cena již byla odeslána a 3.cena bude odeslána výherci až zašle svoji kontaktní adresu. Co se týká další soutěže,tak připravujeme ve spolupráci s LovemKapra další,tentokrát se bude vše točit okolo vašich úlovků, podmínkou bude zakoupení jakéhokoli produktu (za jakoukoli cenu)na našem e-shopu.Nebudou diskriminováni rybáři,kteří nenavštěvují soukromáky. A na jaké výhry se můžete těšit? Rybářská postel ProLine XXL,Rybářské křesílko, balík boilie (více druhů), drobnosti ,mikiny ,trika,dipy,pop-up a momentálně se snažíme vyjednat ještě jako TOP cenu víkendový pobyt s povolenkami Pá-Ne na soukromém revíru pro 4 osoby. To bude pro letošní rok naše poslední reklamní kampaň a další připravíme hned začátkem roku 2012. A kdy tato začne? Chtěli bychom ji vyhlásit do konce měsíce července a ukončit k 15.9.2011 Do soutěže budou zařazeni všichni kdo nakoupí přes e-shop http://www.superboilies.cz od 15.7.2011 a budou současně zaregistrování na tomto kaprařském fóru.
  To je zatím pro informaci vše a přeji za náš tým co nejkrásnější úlovky a zážitky ať už chytáte na produkty jakékoli firmy.
  Stanislav Uhlíř

 6. Velmi děkuji za soutěž, z výhry jsem naprosto nadšen. Už ji mám doma. Za několik dní mi začíná dovolená, tak se už nemůžu dočkat, až nové kuličky vyzkouším. “Testoval” jsem doma zatím jen tu jehlu, k mému překvapení dokázala v pohodě prošpikovat jedno staré boilie, na kterém jsem málem zlomil vrtáček. 🙂

 7. Aj ja velmi pekne dakujem ,vyhra mi prišla včera ,zostáva už len vyskušať.

Chcete-li, můžete přidat komentář: