Úvod Oznámení Soutěž o lovecké kalhoty Cabela’s (HFOshop.cz)

Soutěž o lovecké kalhoty Cabela’s (HFOshop.cz)

1 689
2

A máme tu další soutěž, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s e-shopem HFOshop.cz. Tento internetový obchod je jediným autorizovaným e-shopem pro prodej americké značky Cabela’s v ČR. O firmě Cabela’s jsme psali už v minulém soutěžním článku.

O co se soutěží?

Tentokrát HFOshop.cz věnuje jednomu výherci nepromokavé lovecké kalhoty Cabela’s Dry-Plus® Space Rain™ (prodloužené) / Realtree MAX-1 v hodnotě 3.550,- Kč.

Nepromokavé lovecké kalhoty Cabela's Dry-Plus® Space Rain™
Nepromokavé lovecké kalhoty Cabela's Dry-Plus® Space Rain™

Více informací o těchto kvalitních camo kalhotách si můžete přečíst na stránkách HFOshop.cz.

Dobře si prosím přečtěte pravidla soutěže (viz. níže). Kdo nesplní všechny podmínky, bude ze soutěže vyřazen!

Pravidla soutěže

1) Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní členové kaprařského fóra na LovKapra.com. Pokud ještě nejste registrováni, můžete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám přináší další výhody (jedinečné jméno a rozšířené funkce). Do soutěže budou započítáni i nově registrovaní uživatelé za podmínky, že napíšou do diskuzního fóra na LovKapra.com alespoň jeden libovolný příspěvek. Tip: Pokud nevíte, co zrovna napsat, tak se třeba představte v sekci Představ se! a napište tam něco o sobě. Bude však brán v potaz i jakýkoliv jiný diskuzní příspěvek nebo nově založené téma na fóru. Stručně řečeno: Musíte být registrovaným uživatelem kaprařského fóra + mít někde v diskuzi alespoň jeden napsaný příspěvek.

2) Každý registrovaný člen se může zúčastnit soutěže pouze jednou! Nevytvářejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude počítán.

3) Musíte správně odpovědět na níže zveřejněné soutěžní otázky (celkem 5 otázek). Vše odešlete pomocí formuláře, který se nachází přímo v tomto článku. Nezapomeňte vyplnit veškeré povinné údaje ve formuláři.

Obecné informace k soutěži

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni pracovníci a majitelé HFOshop.cz a LovKapra.com, a to včetně jejich rodinných příslušníků.

Soutěž probíhá v termínu od 9.11. do 10.12.2012 včetně. Zpracování a losování vítěze bude v režii majitele webu LovKapra.com. Losovat se bude pouze z těch členů kaprařského fóra, kteří odpověděli správně na všechny otázky. Výsledky soutěže budou po zpracování zveřejněny na těchto stránkách. Výherce bude kontaktován e-mailem a jeho jméno bude zveřejněno na stránkách LovKapra.com.

Losování proběhne (stejně jako v minulých soutěžích) pomocí nezávislé služby Náhodně.cz.

Soutěžní otázky

Soutěž byla 11.12.2012 ukončena! Jméno výherce naleznete v článku: Výherce soutěže o lovecké kalhoty Cabela’s.

Máte-li nějaké dotazy, napište nám je do komentářů u tohoto článku, odpovíme vám. Přejeme vám hodně štěstí v soutěži!

HFOshop.cz

Komerční sdělení

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing, která se koná v Praze od 24. 1. 2013 do 27. 1. 2013. For Hunting, For Fishing nabízí svým návštěvníkům tradičně bohatý sortiment pro lovce, myslivce a rybáře. Součástí veletrhu je kulturní a doprovodný program.
    Produkty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For FishingProdukty značky Cabela’s je možno prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit na výstavě For Hunting, For Fishing

    Zboží značky Cabela’s prezentuje na Zahradě Čech partnerská firma Ing. Roman Jelínek, Ph.D. – Poradenství – Služby – Velko a maloobchod.

Chcete-li, můžete přidat komentář: