Úvod Oznámení Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz!

Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz!

3 415
0

Kaprařský server LovKapra.com ve spolupráci s internetovým obchodem Superboilies.cz vyhlašuje soutěž o produkty anglické firmy BBR a holandské Pro line carp products. Hlavní cenou je víkendový pobyt na soukromém revíru Závlahy Hrdějovice u Českých Budějovic (Pá – Ne včetně povolenek) pro 4 osoby – bez jídla. Celkem se soutěží o 14 hodnotných cen!

Podmínky soutěže

1) Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní členové kaprařského fóra na LovKapra.com. Pokud ještě nejste registrováni, můžete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám přináší další výhody (jedinečné jméno a rozšířené funkce fóra). Do soutěže budou započítáni i nově registrovaní uživatelé. Při nové registraci uvádějte Váš skutečný e-mail, neboť je nutné následné potvrzení registrace kliknutím na odkaz v e-mailu, který Vám přijde. Až poté bude Váš účet automaticky aktivován a stanete se členem kaprařského fóra.

2) Do soutěže bude zařazen pouze každý registrovaný člen kaprařského fóra LovKapra.com, který si v období od vyhlášení soutěže objedná a odebere jakékoli zboží z e-shopu na www.superboilies.cz a do poznámky napíše svůj nick (přezdívku, jméno), kterým se přihlašuje na kaprařské fórum zde na webu.

3) Každý registrovaný člen se může zúčastnit soutěže pouze jednou! Nevytvářejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude počítán. Navíc musíte splnit také podmínku č. 4.

4) Pokud jste již učinili objednávku na e-shopu Superboilies.cz, zašlete ještě svoji vlastní fotografii s tématikou rybaření (úlovek, scenerie, zajímavost, trofejní, či naopak pidi úlovek, ptákovinu od vody, kuriozitu atd.). Tuto fotografii + případný popisek je nutné zveřejnit přímo v kaprařském fóru pod Vaším přihlašovacím jménem na fóru, a to konkrétně v tématu Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz.

Stručně napsané podmínky soutěže pro zopakování a ujasnění
1) Být registrovaným členem kaprařského fóra, pokud ještě nejste, můžete se zaregistrovat.
2) Musíte si něco objednat na SuperBoilies.cz a uvést do poznámky v objednávce svůj nick (přezdívku, jméno) z kaprařského fóra LovKapra.com, abyste byli identifikováni.
3) Každý registrovaný člen kaprařského fóra se může této soutěže zúčastnit pouze jednou.
4) Ve fóru v tématu Velká letní soutěž se SuperBoilies.cz musíte zveřejnit svůj příspěvek (viz. informace výše v bodu 4).

Obecné informace k soutěži

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni pracovníci Superboilies.cz a webu LovKapra.com + jejich rodinní příslušníci.

Soutěž se vyhlašuje od 21.7.2011 a potrvá do 21.9.2011 včetně. Zpracování a losování vítězů bude v režii majitele webu LovKapra.com. Losovat se bude náhodným výběrem, který provede počítač (stejně jako v minulé soutěži). Do losování budou zahrnuti všichni členové kaprařského fóra, kteří splnili všechny výše uvedené podmínky. Výsledky soutěže budou po zpracování zveřejněny v tomto článku – tedy nejdříve 22.9.2011. Výherci budou kontaktováni e-mailem na mailovou adresu, kterou uvedli při registraci na kaprařské fórum + jejich registrační jména budou zveřejněny na konci tohoto článku.

Jak si můžete všimnout níže, soutěží se o 14 hodnotných cen, bude tedy i 14 výherců! Minulé soutěže se zúčastnilo pouze 55 členů kaprařského fóra. Šance na výhru je tedy velmi vysoká!

CENY:

1. Pobyt na soukromém revíru Závlahy, Pá-Ne pro 4 osoby + povolenky (bez jídla) www.rybolov-zavlahy.cz
1

2. 1x lehátko proline XXL s flecovou dekou a moskytierou
2

3. 1x křesílko Proline
3

4. 1x sada 5ks dipů BBR

5. 1x 2,5kg kbelík peletek 8mm Green Hell Proline + dip
4

6. 1x 2,5Kg kbelík peletek 8mm Slaný Tuňák ProLine + dip

7. 1x balíček několika druhů boilies BBR 5kg (dle vlastního výběru)

8. 1x balíček několika druhů boilies Proline 5kg (dle vlastního výběru)

9. 1x sada 5ks olejů BBR

10. 1x Mikina s kapucí BBR + kšiltovka
4

11. 1x Mikina s kapucí ProLine + kšiltovka

12. 1x sada 4ks pop-up Proline (dle vlastního výběru)

13. 1x sada 4ks pop-up BBR (dle vlastního výběru)

14. 1x balíček bižu na závěsy, jehly, drobnosti

Pokud máte nějaké dotazy, můžete napsat komentář k tomuto článku, bude Vám odpovězeno. Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

Výsledky soutěže

Máme tu výsledky velké letní soutěže! Přestože se soutěžilo o velmi pěkné ceny, soutěže zúčastnilo pouhých 6 uživatelů kaprařského fóra, kteří splnili všechny výše uvedené podmínky. Cenu tedy vyhrál každý, kdo se zúčastnil. Výherce vybral počítač na základě náhodného výběru. Pro losování byla využita internetová služba Náhodně.cz. Výherci budou během dnešního dne kontaktováni e-mailem, aby zaslali svoji doručovací adresu, kam chtějí ceny odeslat. Ale teď už k výhercům :). Jsou jimi:

1. Pobyt na soukromém revíru Závlahy, Pá-Ne pro 4 osoby + povolenky (bez jídla) – Dyno
2. Lehátko proline XXL s flecovou dekou a moskytiérou – Zden
3. Kresílko Proline – d.potesilova
4. Sada 5ks dipu BBR – busemi
5. 2,5kg kbelík peletek 8mm Green Hell Proline + dip – Keyko
6. 2,5Kg kbelík peletek 8mm Slaný Tunák ProLine + dip – Čertík

Důležité informace pro výherce soutěže

Nezapomeňte prosím zaslat na e-mail info@lovkapra.com Vaší adresu, kam chcete zaslat svoji výhru (do e-mailu uveďte také Vaší přezdívku z fóra).

Berte prosím na vědomí, že veškeré ceny budou odeslány až 4.10. (majitelé SuperBoilies.cz se momentálně účastní několika rybářských závodů, takže nemohou ceny zaslat ihned). Výherci pobytu na soukromém revíru Závlahy bude zaslán e-mail s kontaktem, aby si mohl domluvit termín pobytu už nyní.

Všem výhercům soutěže gratulujeme a děkujeme za účast!

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: