Úvod Recenze a testy Videorecenze: Prut Delphin Etna Carp

Videorecenze: Prut Delphin Etna Carp

10 844
2

Od slovenské firmy MOSS.SK jsme obdrželi k testu štíhlý a lehký kaprařský prut – Delphin Etna Carp, který zaujme nejen svojí velice příznivou cenou. Děličku jsme tedy vzali k vodě a vyzkoušeli ji během třídenního rybolovu, abychom vám tento prut mohli představit v krátké videorecenzi. Kromě prutu jsme do redakce dostali také pletenou šňůru Direct Carp MAIN LINE, která se používá jako hlavní šňůra na naviják. Neváhali jsme a otestovali jsme také ji. Dále jsme se podívali také na zajímavý přípravek KNOT LOY, který pochází též od slovenské značky FIN a najdete ho v každém balení vlasce této firmy (případně lze zakoupit i samostatně). Toto všechno a nejen to, uvidíte v následujícím videu, které jsme pro vás připravili.

Tip: Pomocí ikonky na videopřehrávači si můžete video přepnout do vyšší kvality (až 1080p fullHD).

Technické parametry námi testovaného prutu:
Délka: 360 cm (3 díly)
Transportní délka: 123,5 cm
Vrhací zátěž: 3 lbs
Hmotnost prutu: 354 g
Síla blanku u rukojeti: 13,5mm

mossVíce informací o všech testovaných produktech najdete na stránkách firmy MOSS.SK – www.moss-sk.com. (Prut Delphin Etna Carp), (DIRECT CARP MAIN LINE/fluo žlutá), (Vlasce FIN)

Filip Číhal

Komerční sdělení

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Dobrý den všem. Rád bych přispěl svým poznáním mé dvojdílné verze. Prut hezky hází, parádní parabolická akce. Zdolávání je lahůdka. Co bych bohužel asi vytkl je to, že má dle mého názoru špatný blank a to v souvislosti kvality barvy. Už od prodejce jsem obdržel čtyři kusy prutů a na každém byl jeden či více odloupnutých míst ve velikosti do 2mm. Hned pod odloupnutou barvou je vidět barva základní bílá. Očka u většiny těchto prutů nejsou souběžně navázány-především první vodivé a to i o několik mm. Při sestavení prutu s navijákem očko není v rovině a jde trošku šejdrem.
    Shrnutí: Všechny neduhy jsou spíše kosmetické a na funkci prutu nemají vliv. Prut je tenký a elegantní. Jen bych doporučil lehčí naviják jelikož s velikostí navijáku jako je např. BB LC to není vyrovnané a špatně se hází.

  2. Ahoj,
    jen reaguji na komentář, jak jsi psal “Očka u většiny těchto prutů nejsou souběžně navázány-především první vodivé a to i o několik mm”, tak to byla prý jen jedna série, kde to takto bylo. Osobně viděl potom pruty z další série a tam už tato “vada” nebyla vidět.

    Odloupnuté barvy jsem si u prutů také nikde nevšiml (že by také první série?), ale věřím tomu, že pod tím bude bílá barva.

    Jsou to podle mě zkrátka pruty dělané na cena/kvalita a tuto úlohu splňují perfektně. Dvoudílná verze prutů má o něco málo tenčí blank než třídílná a taky světlejší barvu.

Chcete-li, můžete přidat komentář: