Úvod PR články Za rybami až na kraj světa!

Za rybami až na kraj světa!

1 578
0

viasatNa dobrodružnou expedici napříč všemi kontinenty se za hledáním těch největších kaprů vydává společné se svými dvěma kamarády, rybář Ali Hamidi. Své rybářské umění si vyzkoušeli kromě jiného i v zemi vycházejícího slunce, kde se pokusili najít legendárního japonského kapra. A protože Japonci nemají o kapry zrovna velký zájem, měli o neobyčejné úlovky postaráno. Vychutnávali si nádhernou krajinu z břehů jezera pod nejvyšším vrcholem Japonska – sopkou Fudži, a za dobrý úlovek se modlili v budhistickém chrámu. Jiný kraj, jiný mrav.

1

Ali se stal milovníkem kaprů už ve věku 10 let a zdá se, že je to láska na celý život. Také se ptáte, proč právě kapři? „Rád chytám velké ryby a kapři patří k nejsilnějším plavajícím rybám“, říká Ali a dodává: „Jsou pěkné a mají charakter“. Když se Aliho zeptáte, jaký byl jeho největší úlovek, bez váhání vám odpoví: „Mého největšího kapra jsem chytil na jezeře Gigantica ve Francii, kde se mimochodem chystáme natáčet třetí sérii našeho seriálu, a vážil přes 33 kilogramů“. A jaký byl jeho nejlepší rybolov? „Ten jsme zažili během natáčení na jezeře Balaton. Bylo to nejvíc vzrušující, nejšťastnější a nejromantičtější rybaření v mém životě“, rozplývá se Ali.

Rybářská dovolená

Tito tři rybářští fanatici si za svoje dovolenkové destinace nevybírají pěkné pláže ani historické památky, ale jezera plné tlustých kaprů. Maďarsko, Japonsko, Itálie, Rakousko – to jsou krajiny, kde se to kapry jenom hemží. Kromě hlubokých vod objevují i tajemství místních kuchyní a poznávají nové kultury. Kam všude naši rybáři zavítali a jaké fantastické kousky se jim podařilo ulovit, můžete shlédnout v novém rybářském seriálu Obrovští kapři, každé pondělí od 5. června 2017 ve 21:45 na kanále VIASAT EXPLORE.

Fotogalerie

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: