Úvod Oznámení Aktuální zpravodajství z WCC 2011

Aktuální zpravodajství z WCC 2011

2 939
0

wccDne 6.9. začal tradiční kaprařský závod World Carp Classic. Oficiální konec závodu je 11.9. v 7:00. Závod se koná opět (jako v minulých letech) v zemi zaslíbené kaprařině – tedy Francii, a to konkrétně na jezeře Lac de Madine. Na ploše 1250 ha si to mezi sebou rozdají špičkoví kapraři, kteří usilují o vítězství. Průběh závodu sleduje celý kaprařský svět. I tentokrát se můžete podívat na aktuální zpravodajství z letošního klání, které najdete na webu Kapří pohody.

Pokud chcete sledovat online aktuální dění, včetně fotografií a zvukových záznamů, průběžně pročítejte stránku na tomto odkazu:

>> Aktuální zprávy z WCC 2011 od Kapří pohody <<

Chcete-li, můžete se podívat i na jejich zpravodajství z minulého ročníku WCC 2010, kde tým Kapří pohody obsadil famózní 2. místo. Letos se závodu z tohoto týmu účastní pouze Pavlin, ovšem nechybí zde spousta jiných českých závodníků, kteří budou usilovat o dobré výsledky. My, kteří jsme doma, můžeme kolegům alespoň držet palce…

Tip: Pokud jste neviděli, podívejte se na video, které shrnuje celý minulý závod z pohledu týmu Kapří pohody – více v příspěvku: Kapří pohoda na WCC 2010 (video).

Doplňující odkazy:

Oficiální web World Carp Classic / Official website World Carp Classic
WCC 2011 – full version – rules – UK version.pdf (změny jsou vyznačeny žlutě a je jich minimum)
WCC 2011 – plná verze – pravidla – CZ version  (pravidla jsou z 99i procent stejná jako v roce 2010)

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: