Úvod Rybářské odkazy

Rybářské odkazy

odkazyZde se nachází přehled užitečných internetových stránek s rybářskou tématikou. Pokud máte zájem o umístění vaší webové stránky do tohoto seznamu, podpořte prosím tento web umístěním ikonky nebo alespoň textového odkazu na vaše stránky. Poté napište na kontaktní e-mail vaši žádost a váš odkaz zde bude zařazen.

Rybářské magazíny a portály (české i zahraniční)

Zarybaříme.cz – online magazín o rybaření.

Rybářský katalog – informace o rybářských webech, prodejnách, e-shopech. Přehled soukromých revírů a rybářských závodů.

http://methodfeeder.cz/ – web o lovu na method feeder.

carptvCarpTV.pl – polský portál zaměřený na kaprařinu.

Fishnet.sk – rybárska sociálna sieť – články, rybársky adresár, diskusia, inzeráty, mušky a nástenka s aktivitami užívateľov.

Rybáři bez hranicKaprařina, feeder, plavaná, přívlač? Zajímavé informace z lovu ryb, testy, recenze, ale i zajímavé tipy, recepty na úpravu ryb, podvodní videa ryb, krásné fotky a spousta dalších užitečných článků. Rybáři bez hranic – hurá na ryby.

Športový Rybár.sk – Slovenská stránka pro všechny sportovní rybáře!

NaFeeder.cz – magazín o rybolovu na feeder. Hledejte inspiraci pro lov kapra a dalších druhů ryb na feeder.

Fishmag.cz – Magazín pro Rybáře.

DesireFishing.cz – Magazín pro rybáře.

Mojeryby.cz – Úlovky kapra a dalších druhů sladkovodních ryb, hodnocení jednotlivých úlovků a žebříček nejúspěšnějších rybářů.

Rybaření levněji – Tento web přináší informace, kde nakupovat rybářské potřeby levněji. Přináší informace o slevách, akcích, výprodejích apod. na jednom místě. Dále zde naleznete články s návody “jak si vyrobit doma” a tím ušetřit. Prostě a jednoduše zde najdete rybářské potřeby levněji, než kdekoliv jinde.

Narybach.eu – S nami ste stale na rybach.

Splávek, sportovní rybolov, především plavaná – Vše co Vás zajímá o nezávodní plavané. Ryby, nástrahy, návnady.

PM FishTeam – PM FishTeam, rybolov sumce, rybačka…

Mojlov.sk – Vždy so svojou záľubou…

Cidlina team – Stránky teamu Cidlina.

Feeder a plavaná – Nové stránky převážně o feederu a plavané…

MRK.cz – Působí na internetu již od roku 1996. Jeho hlavním posláním bylo již od začátku vytvořit na internetu místo, kde by se rybáři cítili “jako ryba ve vodě” a našli zde všechny potřebné informace. Vlastní podobu MRKu spoluvytvářejí i sami rybáři tím, že se aktivně zapojují do diskusí a vůbec do celého dění kolem tohoto rybářského serveru.

Kapří pohoda – Internetové stránky pro všechny rybáře, kteří rádi chytají kapry.

Chytej.cz – České rybářské impérium s velkou spoustou informací.

Internetové stránky pro rybáře – Internetové stránky pro rybáře.

Rybareni.euweb.cz – Server zasvěcený rybaření a všemu kolem něj.

Rybářský katalog – Rybářský katalog Abramis je ručně tříděný katalog českých a slovenských rybářských odkazů.

Rybářské stránky – Vítame vás na webu, který je zaměřen na řeku Bečvu a jezerům v okolí Hustopeč nad Bečvou.Najdete zde spoustu fotek, nově i videa, kterých bude časem přibývat.

Fishing Magazine – Jedinečný internetový rybářský magazín.

Nahodto – Láska k rybolovu.

Osobní rybářské stránky

ÚN Lipno – rybaření – stránky pana ing. Jaroslava Dvořáka.

Kaudik – něco o rybách a jiné – Vše pro rybáře. Články, návody a spousta videí.

Strážčansky rybari – Táto stránka je o partií ľudí ktorí sa venujú amaterskému lovu rýb. Nemusíme mať plnu mrazničku aj keď sme radi ak si grilujeme z vlastných zásob. Na ryby si chodime odpočinuť , relaxovať a zažiť príjemné chvíle pri vode. Keď že nás nikto nesponzorujé vyrábame si navnady a krmiva podľa možnosti sami. Naše úspechy zaležia od šťastia a množstva dochadzok k vode.

Chytej.xf.cz – Stránka Jaromíra Drlíka o rybaření.

Jardova rybářská stránka – Jardovo rybaření

CarpMaster page – Osobní internetová stránka o kaprařině. Mimochodem autor je mimo jiné i stálým dopisovatelem LovKapra.com.

Michal Kučera – Osobní stránka známého českého kapraře Michala Kučery.

Stránky pro rybáře – Na těchto stránkách jsou vítáni všichni ti, kteří se věnují rybaření nebo je to jen alespoň trochu zajímá. Najdete zde několik rad, fotografií, popsané rybářské techniky a velmi zajímavé odkazy.

Stránky Carp teamů a rybářských spolků

Bohemia Carp Team – Stránky věnující se aktivitám Bohemia Carp Teamu a všemu okolo rybaření. Jsme celorepublikový team a rádi uvítáme nové členy. Pravidelně pořádáme srazy a závody.

SIGET team KÚTY – Začalo sa to niekedy v roku 2005, keď sme začali rozoberať myšlienku, že založíme rybársky team. Mnohí z nás o takomto niečom rozmýšľali už dávnejšie. Keďže sme všetci vášniví rybári, tak slovo dalo slovo a vzniká SIGET team KÚTY, nesúci meno po Sigetskej ceste. Je to starý názov poľnej cesty, ktorou chodíme na rieku Moravu na ryby. Po čase dávame robiť teamové tričká a mikiny. V marci 2007 sa oficiálne registrujeme a zo SIGET teamu KÚTY sa stáva občianske združenie.

CT Akvarius – Webové stránky teamu. Jsou zde také zajímavé informace pro mladé kapraře a další užitečné věci…

VAKR – rybářský tým – Internetová stránka týmu.

Carp Team Pelikano – Webové stránky Carp Teamu Pelikano. Najdete zde informace o výpravách za kapry atd…

OMO Carp Team – Internetové stránky OMO Carp Teamu.

Carp Team 55 – Stránky věnované kaprařině.

Carp Team FOX – Webové stránky Carp Teamu FOX.

Kapr Team Málkov – Jsme parta lidí co ráda posedí u vody a chytá všechny možné druhy ryb všemi možnými způsoby, ale prioritou byl a vždy bude kapr. Snad i proto jsme se rozhodli založit náš spolek. Většina z nás se rybařině věnuje již od dětství a tomuto krásnému koníčku se chce obětovat i nadále prostřednictvím kaprteamu.

Carp team Fantazy – Internetová stránka Carp teamu Fantazy.

HMT carp team Plzeň – Občanské sdružení rybářů z Plzně zaměřujících se na lov kaprů.

Stránky Carp teamu Kochanovce – Občanské sdružení rybářů zaměřujících se na lov kaprů.

Carp Team Lelekovice – Jsme dva rybáři (23 let a 35 let), kteří jak můžou, tak hned vyráží k vodě. Není přece nic krásnějšího než sedět u vody, sem tam vytáhnout nějakou rybku, pokecat se staršíma rybářama, dozvědět se nějaké nové fígle a samozřejmě si odpočinout.

Team J.I.M. – Tyhle stránky jsou o rybářích kteří se věnují kaprařině, ale i jiným způsobům lovu. Dozvíte se zde o našich výpravách za kapry, zejména z revírů kolem UH.Hradiště. Naše úspěchy ale i prohry, naše fígle a chyby.

Fishing Team – S Thomasem na rybách.

Carp Team IMT BAITS – Webové stránky teamu.

Rybářský Klub Moravské Budějovice – Spolek rybářských nadšenců z Moravských Budějovic. Převážně kaprařina, ale máme rádi i ostatní druhy rybolovu jako feeder, plavačka, vlášení…

Místní organizace

Slovenský rybársky zväz, miestna organizácia Holíč – Oficiálna webová prezentácia Slovenského rybáskeho zväzu, miestnej organizácie Holíč.

Zlínský rybářský spolek – Server pro rybare nejen ze Zlinskeho kraje…

Rybářské počítačové hry

Fishing simulator 2 – Nejlepší freeware simulátor rybaření na PC.
Fishing simulator 2 – Stránky o rybářském simulátoru.

Soukromé revíry

sumcakRybník SUMČÁK.cz – Lov sumců na 1. sumcové vodě pro veřejnost v ČR.

Soukromý rybářský revír – Roudnice – Pískovna Roudnice je soukromým rybářským revírem zaměřeným na sportovní rybolov a ostatní rybářské aktivity.

Rybník Mokřad – Rybník Mokřad se nachází za obcí Huštěnovice, která je vzdálená 5 km od Uherského Hradiště ve směru na Otrokovice – Přerov.

Rybník Příkop – Rybník Příkop v obci Pičín ve Středních Čechách. Tato voda vám připraví mnoho rybářských zážitků a překvapení. Rybník je velmi dobře zarybněn kapry a amury, dále jsou zde vysazeni sumci, štiky a candáti. Průměrná velikost kaprů se pohybuje mezi 2 – 5 kg, jsou zde i trofejní kapři o hmotnosti 10 – 15 kg.

Grunty – Stránky soukromého rybářského revíru GRUNTY u Brna věnujeme vám všem, kteří máte stejně jako my rádi sportovní rybolov a přírodu. K aktivnímu odpočinku vám nabízíme jeden z nejlépe zarybněných revírů v České republice.

Rybářská dovolená a ubytování

Rybářská dovolená – Rybarskadovolena.cz – Je rybaření vaším velkým koníčkem a toužíte zažít skvělou rybářskou dovolenou, ale nevíte kam? Potom jste na tomto webu správně! Najdete zde velkou spoustu informací o možnostech dovolené pro rybáře.

Katalog rybářských chat – Internetový katalog, ve kterém naleznete spoustu odkazů na rybářské chaty. Ideální místo pro výběr rybářské dovolené.

Ubytování Jirta – Chata v Jižních Čechách u břehu Lužnice.

U českého moře – Rybaření – pronájem chat pro rybáře.

Soukromé revíry a rybářská dovolená Na-Ryby.eu

Rybářské potřeby

Rybářské potřeby a vybavení pro rybáře – Ráj rybářů.cz – Kvalitní rybářské potřeby a vybavení. U nás si vybere každý rybář.

MONSTERBAITS.CZ – Dovoz a prodej originál halibut pelet firmy Coppens, prodejna rybářských potřeb a e-shop.

BestBaits – Váš dodavatel kvalitních návnad-nástrah určených k lovů kaprů. Široký sortiment zboží, za přijatelné ceny.

Rybářské potřeby CARP-SHOP – nakupujte on-line rybářské potřeby ještě dnes. Rybářský e-shop CARP-SHOP.cz Vám nabízí široký sortiment se skladovými zásoby, kompletní poradenství a kvalitní servis. Prodej na splátky.

Kaprařská speciálka – Jsme rybářské potřeby zaměřené na moderní kaprařinu, ale naleznete u nás vybavení pro *plavanou*, *feeder*, *přívlač* a *mořský rybolov*. Skladem máme více jak 10.000 položek!!

BOILIES CARP INFERNO – Boilies je nástraha a návnada pro lov kapra.

Rybárske potreby – Ponúkame Vám široký výber rybárskych potrieb za výhodné ceny.

KRŠKA® – Rybářská krmítka – Internetový obchod s kvalitními rybářskými krmítky nejrůznějšího druhu.

Rybářské potřeby E-shop – Internetový obchod funguje pod záštitou prodejny rybářských potřeb s dvanáctiletou tradicí. Na stránkách naleznete rozmanitý výběr nejen zboží, ale i výrobců.

Santec-fishing – … jediný shop se specializací na elektroniku nejen pro rybáře, kde Vám odborně poradíme s výběrem následujícího zboží : vysílačky (Alinco, Intek, Motorola), signalizátory a příposlechy (Flajzar, Milfa, Carpsounder), GPS navigace a mapy (Garmin), čluny a elektromotory (Jarvis Marine, Intex), autobaterie (Odyssey, Exide, Brit), nabíječky (CTEK), dalekohledy (Bresser), křesla, lehátka, bivaky, stojany, pruty (SPRO, STrategy), navijáky a další.

Rybářské potřeby Párys – Rybářské potřeby pro Vás.

TOMAS CARPIO – NEJVYŠŠÍ KVALITA ZA NEJNIŽŠÍ CENY PRO NAŠE KAPRAŘE. Výběr toho nejlepšího od firem FOX, NASH, CHUB, GREYS, B.RICHI, AMIAUD, CYGNET, GLT, JRC, DAIWA, CENTURY, DELKIM, SHIMANO, ROD HUTCHINSON a dalších….

Rybářův ráj – Prodejna rybářských potřeb.

Rybarsky-obchod.cz – Naleznete zde pruty, navijáky, podběráky, vezírky, čluny, sonary, a nespočet rybářské bižuterie a doplňků. Vybavte se na kapry, štiky, candáty, sumce, pstruhy ale i ostatní ryby.

Rybářské potřeby Vilda – Rybářské potřeby pro fajnšmekry i začátečníky

Carp servis Václavík – Veškeré zboží z tohoto katalogu si můžete objednat na dobírku všemi kontaktními způsoby uvedenými na stránce s kontakty.

fishSport – Široká nabídka rybářských potřeb za akční ceny. Slevy pro stálé zákazníky.

Rybářské potřeby Rybina – Vše pro rybáře.¨

Rybářské potřeby Kamofish – rybářské potřeby a eshop s vlastním skladem, rybářské vybavení a návnady na ryby, Tandembaits, Graff, Topmix, bivaky, rybářská lůžka, pruty, boilies, pelety, dipy, rybářská bižuterie, návazce a háčky.

CARP-B – Prodej rybích návnad a nástrah.

Rybářské Profi – specialista v lovu trofejních ryb – Internetový obchod (E-shop) – RYBÁŘSKÉ POTŘEBY – PROFI je zaměřený zejména na lov trofejních ryb, ale i běžný rybář si zde vybere z široké nabídky rybářských potřeb jako jsou navijáky, rybářské pruty, rybářské vlasce, splétané šňůry, bivaky, spacáky, čluny, motory, bójky, tak i nepostradatelnou rybářskou bižuterii.

Rybářské potřeby Redfish – Rybářské potřeby od skutečných rybářů, to je e-shop právě pro Vás!

Rybářské potřeby CARP KM BAITS – Olůvka, krmítka, zátěže pro váš rybolov za super ceny.

Superboilies.cz – www.suberboilies.cz – Nabízíme produkty renomované firmy Bevo´s Baits, výrobce legendárního ručně váleného boilies, včetně doplňkového sortimentu pop-upů, dipů, směsí a přísad pro výrobu vlastního boilies a taktéž kompletní řadu produktů holandské společnosti Pro line carp products.

Inzerce pro rybaře – Mnoho užitečných inzerátů pro rybáře.

Rybářské navijáky – Rybářské potřeby ke klidnému a spokojenému rybaření.

www.slaviacentrum.sk – Rybárske potreby, Turistické potreby – Rybárske prúty, rybárske navijaky, voblery Rapala, rybárske oblečenie. Švajčiarske nože Wenger, termoprádlo Moira. Esox, Shimano, Quantum, Zebco.

www.slaviaryby.sk – rybárske potreby, rybárske prúty, rybárske navijaky, Esox, Shimano

Sportovní trofeje a medaile pro rybáře – Největší výběr sportovních trofejí, plaket a medailí pro rybáře. Možnost potisku podle vlastního zadání.

Ostatní partnerské odkazy

Koikapr.com – web o koi kaprech, informace a zajímavosti o pestrobarevných japonských kaprech.

Zahradní jezírka a KOI kapři

Aquaticatechnika pro jezírka

Poľovnícke potreby IBO Trenčín – všetko pre poľovníkov od fotopascí až po vábničky.

Truck Trial klub Lom u Tachova – Stránky klubu.