Úvod Reklama a inzerce

Reklama a inzerce

Návštěvnost LovKapra.com v roce 2015 podle Google Analytics
Návštěvnost LovKapra.com v roce 2015 podle Google Analytics

Uvažujete o inzerci na webu LovKapra.com? Potom jste na této stránce správně a máte možnost učinit krok, díky kterému získáte za výhodné peníze nové objednávky a zákazníky pro vaší firmu. Pomůžeme vám!

Hlavní výhoda internetové reklamy je její efektivita, která mnohdy předčí jiná média. Online reklamu je možné vyhodnocovat tak, aby byla pro klienta vždy přínosem v řeči ekonomických ukazatelů.

Pomocí statistik Google Analytics (na stránkách inzerenta) je možné zjistit nejenom množství příchozích návštěvníků, ale i přesný počet uskutečněných objednávek, které vznikly díky reklamě u nás. Rádi poradíme, jak na to a budete mít vše pod kontrolou.

Reklamu chápeme jako investici, která se inzerentovi musí vrátit. Dobrá reklama neznamená jen více návštěvníků, ale hlavně více objednávek!

Jako největší a nejstarší úzce specializovaný kaprařský server (v rámci ČR a SR) vám nabízíme efektivní a velmi dobře zacílenou online inzerci, která se vaší firmě skutečně vyplatí.

K dispozici vám je nejenom široká nabídka bannerové reklamy, ale i další osvědčené formy účinné propagace, které u nás můžete využít. Jedná se především o naší pravidelnou rubriku Kaprařský trh, zveřejňování propagačních článků a v neposlední řadě i psaní kvalitních recenzí.

I vaše firma se může zařadit mezi naše dlouhodobě spokojené inzerenty a partnery, kterým pomáháme zvýšit zisk. Naším cílem je oboustranná spokojenost a spolehlivá spolupráce!

Hlavní výhody reklamy na LovKapra.com

– Jsme nejstarší a největší úzce specializovaný rybářský server rámci ČR a SR, který je zaměřen pouze na kaprařinu (fungujeme od roku 2004)

– Vaše reklama se zobrazuje nejen na hlavní straně, ale i ve stovkách článků a videích + denně přibývá nový obsah, máme spolupracovníky po celém světě

– Na našem serveru oslovíte přesnou cílovou skupinu rybářů (kapraře) = vysoká efektivnost reklamy oproti všeobecně zaměřeným rybářským portálům

Máme pravidelnou a vysokou návštěvnost (viz. statistika TopList, podrobné statistiky z Google Analytics na vyžádání e-mailem), neskrýváme statistiky

Ke každému inzerentovi přistupujeme individuálně. Na začátku nejprve zjišťujeme veškeré důležité informace, abychom mohli celkovou reklamní kampaň nastavit k dlouhodobé spokojenosti klienta

– Inzerovat je možné nejen v magazínové části webu, ale také v kaprařském fóru, kde probíhají diskuze a denně vznikají nová témata a příspěvky

Spolehlivý, profesionální a pohotový přístup, servis 24h denně 365 dní v roce

Reklamní plochy (bannerová inzerce)

Nejoblíbenější bannerové pozice našich inzerentů
Nejoblíbenější bannerové pozice u našich inzerentů

Stálým inzerentům a partnerským firmám poskytujeme slevy a různé další výhody. Jedná se například o pravidelné měsíční zveřejňování novinekkaprařském trhu a další bonusy, které vám rádi sdělíme.

Redakce LovKapra.com má zájem i o kvalitní kaprařské články a videa. Budete-li s námi dlouhodobě spolupracovat i v tomto směru, poskytneme vám slevy na inzerci nebo nabídneme nějaký bonus zdarma. Vše záleží na naší individuální domluvě. Vždy preferujeme dlouhodobou a spolehlivou spolupráci, která vede ke spokojenosti obou stran.

Kompletní ceník inzerce vám na vyžádání zašleme v přehledné podobě e-mailem (ve formátu PDF). Kontakt najdete níže. Rádi vám pošleme více informací.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Bc. Filip Číhal
E-mail: info@lovkapra.com
Tel.: +420 605 905 439
Skype: cihalfilip

Fakturační údaje

Filip Číhal
Osvobození 26
588 22 Luka nad Jihlavou

IČ: 76157385, DIČ: CZ8908044706 (plátce DPH)
Č. účtu: 220463998/0300 (ČSOB)