Úvod Oznámení Tvorba na LovKapra.com

Tvorba na LovKapra.com

8 048
8

Máte zájem o zveřejnění svého článku na našem webu? Máte možnost! Poslat článek totiž může úplně každý, kdo má zájem. Nabízíme vám tak možnost dobrého zviditelnění a získání popularity. Berte na vědomí, že budou přijímány pouze příspěvky, které se týkají kaprařiny, jelikož je tento server výhradně o sportovním lovu kapra.

O tom, zda váš článek nebo video zveřejníme, rozhoduje redakce. Před uveřejněním článku na tomto webu budete vždy předem upozorněni e-mailem.

V případě velmi kvalitního článku (posuzujeme my) nabízíme i možnost zveřejnění v tištěném časopisu KaproMánie.

Jak napsat a poslat článek?

Článek nejprve napište v libovolném textovém editoru (např. Word apod.) a odešlete formou přílohy na kontaktní e-mail: info@lovkapra.com.

Budete-li mít ke svému článku také nějaké fotografie, pošlete je spolu s přílohou. Nepokoušejte se prosím fotografie vkládat sami do textu (např. do Wordu). Posílejte je samostatně v přiměřené velikosti (klidně větší). Článek před uveřejněním bude vždy upraven, projde korekturou a celkovým zpracováním do online podoby. Nebojte se, že by vaše úsilí bylo nazmar. Valná většina poslaných článků je zde umístěna. Před publikováním vašeho článku vždy obdržíte e-mail jako potvrzení. Pozdější úprava článků je samozřejmě možná, stačí se ozvat.

Autorská práva

Server LovKapra.com si nevyhrazuje žádné právo na zveřejněné články od jednotlivých autorů. Autorská práva zůstávají zcela na straně autora, který může s poskytnutými materiály dál nakládat dle svého uvážení. V případě zájmu např. rybářského časopisu o článek zveřejněný na tomto serveru, bude autor kontaktován a případné zveřejnění si domluví sám.

Máte zájem o spolupráci?

Nebojte se a napište na e-mail: info@lovkapra.com, rádi na vaše dotazy odpovíme.

Za všechny vaše články a snahu web jakýmkoliv způsobem rozšířit velké díky!

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Zdravím prosím měl by být vidět rybářský háček nebo by neměl? Někdo říká že jo a nědko že ne, prosím mohli byste mi poradit?Děkuji

 2. Thomas: Ahoj, jestli myslíš to, aby byla vidět špička háčku, když nastražuješ nástrahu, tak určitě ano. Nástraha se dává do obloučku a špička musí být volná. Dává to přece logiku, jinak se ryba mnohem hůře a nebo vůbec nepíchne. V případě chytání vlasovou metodou je háček volný zcela úplně :).

  Jinak prosím příště tento dotaz zadej do kaprařského fóra, pod tento článek určitě nepatří. Díky :)

 3. Dobry vecer chtel.sem.se zeptat mohl by ste mi napsat recept na boilies budu to zkouset poprvy dekuji

 4. Ján.
  Dobrý deň,touto cestou Vás prosím o pomoc pri vytváraní nového rybníka na štrkovisku-bagrovisku. Prítok vody by tam nebol iba spodná voda resp.riečného toku krorý je cca 80m od plánovaného rybníka.Minulý rok t.j. 2015 bol pomerne suchý,ale vodná hladiná vykopaného vzorku cca 30m2 bola stabilná.Celkovú plochu vodnej hladiny plánujem na 4000m2,ale mám plochu pozemku kde by mohol byť aj rybnik s výmerou 1 ha.To všetko je podmienené finančnou otázkou…!Chcem sa opýtať:-čo musím dodržať,aby bol chov kapra čo najlepší? Napr.minimálna a maximál.hĺbka vody,množstvo násadky kaprov na jeden m3 vody atď.
  S pozdravom
  Ján Bukovčík-Humenné
  e-mail: jbukovcik@centrum.sk

 5. suchos….Dobry den,chtěl bych se zeptat v jakem obdoby se na jezeře přibližně třou ryby.Děkuji za odpověd

Chcete-li, můžete přidat komentář:

Odešlete prosím svůj komentář!
Zadejte prosím své jméno