Re: Boilies na lov zaciatkom sezony.

Úvod Diskuze Nástrahy a návnady Boilies a pelety Boilies na lov zaciatkom sezony. Re: Boilies na lov zaciatkom sezony.

#251857
Anonymní uživatel

    [quote=“Tomo11″]Ahojte.

    mam otazku. ake boilies a akej velkosti by ste volili teraz v chladnej vode?
    Teplota vody max 8 stupnov.

    Nieco od Richworth, StarBaits alebo SBS. + dipi.

    Dakujem za rady.
    měl bys použít sladší bojlís ale ne moc velké do 18mm,ale možná už to je příliš velké