Re: Lov v bahnitych vodach

Úvod Diskuze Vybavení a technika lovu Technika lovu Lov v bahnitych vodach Re: Lov v bahnitych vodach

#255326
Fit
Správce

[quote=“CT Sazan“]No nevim, já bych šel radši do toho boosteru jako Karel, než tu vodu, přece jenom se to vylouhuje a už to nebude tolik atraktivní a boosterem nebo dipem to ještě víc zvýrazníš to aroma, nevim no, ale jak řikam, víc bych se přikláněl k dipu

No, možné to je. Nicméně já si stejně myslím to, že kaprům žádné smrdějící bahno nevadí, protože tam beztak z toho žerou všemožné živočichy a ty určitě nikdo neboostruje 🙂 . Já kolikrát chytám na zabahněných revírech s obyčejnou natural kukuřicí, kterou ještě nadlehčuji pěnou a kaprům to taky chutná. Někdy mám trochu pocit, že to ti výrobci nástrah už moc přehánějí, aby prodávali. Je to ale jen můj názor a neříkám, že není dobře to zkoušet. Třeba to má lepší efekt, mně se to ale nikdy v praxi neosvědčilo (bylo jedno jestli to bylo nadipované nebo ne, případně bez dipu to bylo někdy i trochu lepší).

PS: Boostery jako takové jsem ještě nezkoušel. Tímto se v žádném případě nechci pustit do nějakého napadání nebo tak něco. Jen si prostě myslím, že bych nachytal stejně i s obyčejnou vařenou kukuřicí a že nejdůležitější je to, aby to celé nezapadlo hluboko do bahna (i když kapr by si to možná taky našel 😉 ).