Re: Projekt Mělice

Úvod Diskuze Revíry České a slovenské revíry Projekt Mělice Re: Projekt Mělice

#256661
basnak
Účastník

    Zdarec.
    Projekt jsem si přečetl i s připomínkama jak na stránkách LKBaits tak i na mrku. Moc jich zatim není, asi je to čerstvé téma 🙂
    Co k tomu říct? Bude to těžké. Pokud by se klukům podařilo vybrat dostatečnou částku na vybrání vhodných ryb, je otázka jestli se jim podaří tyhle vhodně růstové kandidáty vybrat. Nevím jak velké kapry mají k dispozici, možná stejný váhový průměr jak když osazovali ty menší revíry, podchycené musí mít taky stáří ryby (ale to určitě všechno mají) . Je ale taky otázkou, do jak velké velikosti dorostou na daném revíru, aby pro sportovního kapraře byly natolik atraktivní. Zřejmě cílem je udělat lokalitu s kaprama nad 20kg, aby se nemuselo jezdit do zahraničí, pokud se nemýlím. Ale nevím zda se podaří rybě, která bude pod stálým tlakem, tuhle hranici překonat a nejlépe atakovat 30kg hranici. Faktory které budou v tomto projektu hrát, je dostatečně pestrá přírodní strava pro rybu, prostředí ve kterém se dokáže ukrýt před stresovou situací atd.
    To jestli se dokáže uhlídat, nebo neuhlídat kradení ryb a převážení je už na člověku samotném. Samozřejmě jde to eliminovat, ale to už je finančně více náročné.
    Samozřejmě projektu fandím 🙂