Re: Zákaz odkazování na nelegální obsah

Úvod Diskuze Ostatní fóra Vše o tomto serveru Zákaz odkazování na nelegální obsah Re: Zákaz odkazování na nelegální obsah

#252770
Fit
Správce

  [quote=”Pepe imt”]Ahoj Fi-ták!!
  Ja to rešpektujem!!!!!!
  Ale je to smola 😥 Akurát potrebujem zohnat dvd od imperial baits tak je to asi v háji..a prečo je to vlasne zakázané ked na iných forach sú vpohode odkazy na stiahnutie? len tak by ma to zaujímalo..
  A nedali by sa také veci riešit cez SS???súkromné správy na fore,alebo či by sa to nedalo na tejto stránke zaviesť??

  Jasný, já tě chápu. Problém je v zobrazování reklam od společnosti Google, která má v podmínkách, že tam, kde majitel webu provozuje reklamy přes jejich reklamní systém, tak nesmí být propagován nelegální obsah nebo věci, které porušují zákony platné v dané zemi. Když se podíváš na Mrk, tak tam takové odkazy jistě také nenajdeš. Kdybych to tu povolil, tak by tento web dostal BAN od Google na reklamy a já bych měl po zisku, a to na všech svých webech, nejenom zde na fóru. A to bych pochopitelně nechtěl 🙄 .

  Co se týká soukromých zpráv, tak zavést to jde a budu o tom do budoucna uvažovat. Jinak prosím zatím na tomto fóru o těchto věcech nediskutovat (hlavně nedávat ty odkazy i třeba na jiné fóra, kde je to ke stažení, protože se jedná podle jejich podmínek o podporu). Takže to na vysvětlenou.