Zapomenuté revíry – Kniha, představení a křest

Úvod Diskuze Ostatní fóra Uživatelská videa Zapomenuté revíry – Kniha, představení a křest

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Fit a poslední změna proběhla před 1 rokem a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Zápisy
 • #267100
  Fit
  Správce

   ‼Podpořte zakoupením knihy tohoto velmi nadějného a šikovného mladého rybáře! 👍👇

   Více info:
   V roce 2019 vznikl projekt Zapomenuté revíry a nyní vychází i kniha, kterou Matěj představuje všem fanouškům Zapomenutých revírů. V knize je popsáno celkem 10 příběhů, které autor knihy sám zažil, je tam určitě i mnoho informací a hlavně zážitků, které se ve filmové podobě Zapomenutých revírů vůbec neobjevují a rovněž spoustu nezveřejněných fotek.

   Pokud se rozhodnete knížku zakoupit, stačí zaslat ideálně na náš e-mail team2010@email.cz krátkou zprávu s uvedením Vaší adresy, nebo nás kontaktovat přes náš Facebook, Instagram a my už se ozveme, co a jak dál.

   Tím, že si knížku Zapomenuté revíry zakoupíte, bude to pro Matěje i velká finanční pomoc. Může tak dál pokračovat ve svém projektu a plnit si tím své rybářské sny. Knihu jsme vydali vlastními silami, bez jakýchkoliv dalších zprostředkovatelů, takže veškeré finanční prostředky z knihy se dostanou přímo k nám a samozřejmě budeme za vaši podporu moc vděční.

   ****************************************************
   Velké poděkování patří našim partnerům, díky nimž si mohu plnit své rybářské a zálesácké sny.
   Matěj Houška – Sportovní rybář a zálesák

  Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.