Úvod Kaprařský trh Spací pytel 5 Season Extreme Plus Sleeping Bag

Spací pytel 5 Season Extreme Plus Sleeping Bag

218
0

Giants FishingDruhá generace našeho nejžádanějšího spacího pytle Extreme, kde jsme tento spací pytel dovedli k úplné dokonalosti.

Tento spací pytel byl velmi pečlivě vyvíjen a byly na něj použity ty nejlepší a nejmodernější materiály. Na vnější vrstvu byl použit velmi příjemný a nešustící materiál „Peach Skin“ broskvová kůže.

1

Tento materiál má tyto vlastnosti: je nepromokavý a dýchatelný. Plně prošívaný microfleece černé barvy a vyplněno 100% dutým vláknem pro extrémní teplo a komfort.

Ve vnitřní části spacího pytle naleznete kapsu na zip, která je určena pro mobilní telefon. Dále jsme přidali praktickou vnější boční kapsu, která je vhodná na doklady, nebo přijímač k hlásičům záběru. V ramenní části je nový tepelný pás, který zabraňuje úniku tepla.

2

Na obou stranách spacího pytle (u hlavy a nohou) jsou zespodu našité převleky, které se pouze přetáhnou přes vršek a spodek lehátka a zajistí tak neomezený a bezpečný pohyb.

Ve střední části spacího pytle jsou nově dva popruhy, který se díky přezce snadno upevní k lehátku a zabrání kroucení spacího pytle. Nově jsou u tohoto modelu překryty boční zipy z vnější strany, aby se zabránilo nežádoucímu úniku tepla.

Spací pytel je dodáván s přenosnou a zesílenou kompresní taškou.

Parametry:
– Rozměry: 220x100x7cm
– Hmotnost: 5kg
– Tepelný komfort: -12°C
– Extrém do: -20°C

Cena: 2.599,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: