Úvod Kaprařský trh Akce 1+1 Delphin pruty Armada Carp BlackWay 3,6m 3lb + pouzdro na...

Akce 1+1 Delphin pruty Armada Carp BlackWay 3,6m 3lb + pouzdro na pruty ZDARMA

138
0

Chyť a pusťPředstavte si moment, kdy dostanete do rukou dokonale tenký kaprařský prut s bezkonkurenční akcí, vyváženým elegantním designem a cenovkou, o které si myslíte, že musí obsahovat tiskovou chybu. Přesně to jsou první pocity po seznámení s prutem Delphin ARMADA Cork Black way. Podařilo se nám totiž navrhnout prut, který vyčnívá z řady svojí nespornou vyvážeností použitých elementů. Nádherný, matný, plně parabolický celo karbonový blank s 3d strukturou, korková rukojeť, zlaté detaily a špičkové vlastnosti.

Prut ideální na zarostlé břehy řek, ale i pro současný Urban Fishing. Prut, který vám dodá pocit radosti v každý jeden okamžik, kdy ho budete mít v ruce. Prut, se kterým si dokonale vychutnáte menšího kapříka, ale i kapitálního šupináče! To je Delphin ARMADA BW!

Technické parametry prutu:
– Model: 360cm/3.00lbs
– Počet dílů: 2
– Průměr blanku nad rukojetí: 12.4mm
– Počet oček: 6
– Transportní délka: 185cm
– Hmotnost: 360g
– Rukojeť: korek + rubber korek
– Délka rukojeti (od spodní části pruta po střed sedla): 65cm
– Velikost 1. očka 50mm

Delphin pouzdro na prut Porta Pocket 200cm

Delphin Porta POCKET je vylepšeným modelem vycházejícím z klasického a oblíbeného pouzdra PORTA. Toto pouzdro určené pro 2 kompletní dvoudílné pruty délky 360cm se dvěma navijáky je kompletně projektováno designéry značky Delphin.

Pouzdro je plně polstrované 6mm výstelkou na každé stěně, včetně dělící stěny. Tím pádem nehrozí při transportu 2 prutů jejich vzájemné poškození. Obě vnitřní komory na pruty jsou fixovatelné pomocí suchého zipu na jejich vrchu. Při navrhování pouzder jsme mysleli na uložení největších navijáků a dovolíme si tvrdit, že je sem možné uložit 99,9% běžně používaných kaprařských sestav včetně těch s očky velikosti 50mm!

Model má po straně extra dlouhé kapsy se zipem, které slouží například pro transport rybářského podběráku. Toto pouzdro tak pojme většinu těžko skladného rybářského náčiní. Celý materiál pouzdra je vyroben z odolné látky, která bez problémů odolá běžnému dešti. Spodní část pouzdra je navíc chráněna odolným nepromokavým materiálem, což umožňuje položení této části pouzdra i na mokrou zem či dokonce do louže. Lehké zipy s kovovým běžcem, komfortní rukojeť a pás pro zavěšení pouzdra na rameno dotvářejí vysoce praktické využití tohoto pouzdra.

Technické parametry pouzdra:
– Vnější délka: 200cm
– Délka boční kapsy: 110cm

Cena: 4.311,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: