Úvod Kaprařský trh Akce na boilies Jet Fish Mystery Krill Krab 3 kg 1+1 ZDARMA!

Akce na boilies Jet Fish Mystery Krill Krab 3 kg 1+1 ZDARMA!

685
0

Párys.czPři sestavování této řady boilie šlo především o vytvoření nejrychleji fungující nástrahy na krátkodobý i střednědobý rybolov.

1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Boilies Jet Fish Mystery Krill Krab 3 kg 1+1 ZDARMA koupíte výhodně v e-shopu Parys.cz

Boilie je sestavené na bázi těch nejkvalitnějších rybích mouček, rozpustných rybích produktů, mořských extraktů a extrudovaných ptačích zobů, podobně jako Seafood, a proto je také tak účinné. Další výhodou této řady je, že se každé boilie skládá ze dvou příchutí. Jak jsme zjistili při testování, pro rychlé chytání je to účinnější než klasické příchutě a hlavně se tím odlišíte od všech ostatních. Povedlo se i nadále zachovat příznivou cenu, i když toto boilie je kvalitativně podstatně výše nejen kvůli zcela nové receptuře. Nové je rovněž i balení v kbelících 3 kg/2,7kg (dle průměru). Kbelíky jsou potištěné a po spotřebování boilie je můžete dále používat například na krmení.

Boilie Mystery je určené na rychlé chytání, protože se ve vodě postupně omílá, a tím láká kapry ke krmení. Ty díky omílání boilie a uvolňování drobných částeček do okolí propadají tzv. žracímu šílenství. Boilie Mystery je vhodné díky své rychlé účinnosti i pro závodní rybolov a je boiliem budoucnosti pro váš úspěšný lov! Bez chemické konzervace.

Cena: 799,-Kč

koupit

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: