Úvod Kaprařský trh Akční cena na bivak Mikado Premium Fine Liner R072 + přehoz +...

Akční cena na bivak Mikado Premium Fine Liner R072 + přehoz + křeslo

2 201
0

Carp ConceptProstorný rybářský bivak určený pro maximální komfort při rybolovu. Bivak MIKADO PREMIUM FINE LINER R072 z nové série Carp Fine Line byl vytvořen pro rybáře, lovící v rozmanitých, a to i extrémních podmínkách terénu a počasí. Výrazný přesah střechy zajišťuje ochranu před deštěm i sněhem a umožňuje uložení části výbavy mimo bivak. Skvělou stabilitu bivaku zajišťují zesílené tyče a speciální “protibouřková” konstrukce. Dalším inovativním prvkem, narozdíl od jiných bivaků, jsou u MIKADO PREMIUM FINE LINER R072 variabilní PVC okna. Bivak je vybaven podlahou se zesílenou konstrukcí pro nerovný terén. Bivak má výborně řešené odepínání oken i dveří. Všechna okna jsou kryta jemnou a přesto dokonale odolnou moskytiérou. Systém odvětrávání přes okna tak umožňuje velmi komfortní pobyt i v horkých letních dnech. Kvalitní materiál s garantovaným sloupcem 5000 mm (neg. 10000 mm), 210D PU, PVC GU a dvojitě podlepené švy zaručují absolutní ochranu i v extrémních povětrnostních podmínkách. Bivak má mnoho praktických doplňků jako jsou úchyty na pruty, úchyty na světlo, kapsy apod. Jedná se o velký a stabilní bivak pro náročné uživatele, nabízený za skvělou cenu!

Rybářský bivak Mikado Premium Fine Liner R072
Rybářský bivak Mikado Premium Fine Liner R072

Parametry:
Rozměry: 310 x 275 x 140 cm
Užitnost bivaku: 2-3 osoby
Výška: 140 cm
Voděodolnost (vodní sloupec): 5000 (10000) mm
Počet oken: 5 ks
Počet vchodů: 1 ks
Materiál: 210D PU
Moskytiéra: Ano

ZDARMA
Originální přehoz na bivak MIKADO PREMIUM FINE LINER R072. Dokonale chrání proti chladu a větru. Určen pro delší pobyty v bivaku, kdy nejen zvyšuje tepelný komfort ale také eliminuje srážení vodních par na stěně bivaku. Byl vytvořen pro rybáře, lovící v rozmanitých, a to i extrémních podmínkách terénu a počasí.

Přehoz na bivak Mikado Premium Fine Liner R072
Přehoz na bivak Mikado Premium Fine Liner R072

ZDARMA
Rybářské křeslo od značky MIKADO z nové série. Oblíbené pro svou nízkou váhu a přitom vysokou pevnost. Křeslo MIKADO je propracované moderní rybářské křeslo vhodné jak pro častý transport, tak pro delší pobyt u vody. Rychloskládací, doplněné o prvky zvyšující komfort. Vybavené kvalitním fleecovým polstrovaným sedákem a opěrátkem. Vyrobené z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Vysoce stabilní a pevné křeslo pro pohodlný pobyt u vody.

Rybářské křeslo od značky MIKADO z nové série
Rybářské křeslo od značky MIKADO z nové série

Parametry:
Rozměr: 62 x 48 x 33/77 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost křesla: 4.3kg

Akční cena: 8.499,- Kč

Koupit v e-shopu

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: