Úvod Kaprařský trh Bivak Nash Titan Hide

Bivak Nash Titan Hide

1 724
0

Párys.czOdnož klasického Titanu, která díky Kevinu Nashovi posune klasické přístřešky typu brolly do kaprařské historie.

Po celosvětovém úspěchu nové série bivaků Titan, přináší Titan Hide stejný princip rychle postavitelného, lehkého rámu, ale zaměřuje se na maximální ochranu pro rybáře, kteří chodí na krátké vycházky. Sbalený na pouhých 112 cm a s váhou jen 4,6 kg představuje přístřešek budoucnosti pro krátké vycházky. Zahnuté přední tyče chrání před bočním deštěm a prodloužené stěny předního panelu udrží věci v suchu, i když chytáte s otevřeným přístřeškem. Přístřešek je tak pevný a stabilní, že ani v tom nejhorším počasí nejsou potřeba podpěrné tyče, což ušetří další čas při rozbalování a balení.

3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Bivak Nash Titan Hide koupíte výhodně v e-shopu Parys.cz

Pro výjimečné příležitosti, kdy je potřeba víc stability, je možné nasunout na přední žebra speciální koncovky Fast Fit spolu s podpěrnými tyčemi a přístřešek je tak zabezpečený během vteřin. A to bez nutnosti šroubování tyčí pořád dokola.

Pro měnící se podmínky jsou k dispozici jako dodatečné příslušenství připínací přední moskytiérový panel, klasický přední panel s nepromokavou stěnou a stejně tak přídavný přehoz pro zvýšení komfortu a pro chladnější měsíce v roku.

Hlavní parametry a vlastnosti:
super rychle postavený Titan pro krátké vycházky
plochá zadní stěna pro pohodlné uložení spacího systému
5000mm vodní sloupec z 420D PU potaženého nylonu
dodáváno s kotvícími kolíky
rozměry: 132cm (výška), složený: 112cm
Váha: 4.6kg
Spolu s přídavným předním panelem: 5kg
S přehozem a podlážkou: 6.5kg

Produktové video:

Cena: 5.699,- Kč

Koupit v e-shopu

Komerční sdělení

Chcete-li, můžete přidat komentář: